Zaļais meet-up “Ceļā uz COP26”

Sadaļa

Pievienojies pirmajam Lielbritānijas vēstniecības Latvijā tiešsaistes zaļajam meet-up “Ceļā uz COP26”, kas notiks 18. februārī plkst. 11:00 facebook live un uzzini, kā visi kopā varam cīnīties pret klimata pārmaiņām!

Lielbritānijas vēstniecība Latvijā rīko pirmo tiešsaistes zaļo meet-up “Ceļā uz COP26”, kurā piedalīsies un par klimata pārmaiņām, valstu iespējām mazināt ietekmi uz vidi, kā arī ilgtspējīgu paradumu iedzīvināšanu sabiedrībā diskutēs Latvijas un Lielbritānijas vides eksperti un entuziasti.

Interaktīvajā tiešsaistses zaļā meet-up programmā iekļautas trīs sesijas jeb pieturas, kas palīdzēs labāk izprast klimata pārmaiņu cēloņus un sekas.

Pirmajā sesijā jeb pieturā #DomāZaļi gaidāmas iedvesmojošas Latvijas un Lielbritānijas vides ekspertu lekcijas par labās prakses piemēriem, ieviešot ilgtspējīgu domāšanu personīgajā dzīvē un uzņēmējdarbībā.

Otrā sesija jeb pietura #RunāZaļi būs vides profesionāļu diskusija, kurā tiks apspriestas dažādas pieejas un rīki klimata pārmaiņu mazināšanai un izvērtētas valdības un sabiedrības (bez)darbības sekas.

Savukārt trešā pietura #DariZaļi iecerēta kā Latvijas Dabas fonda viktorīna par klimata pārmaiņām un ilgtspēju.

Vairāk par pasākuma dalībniekiem un programmu lasi šeit.

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli