#YouthEmpowered / #PanākumuSkola pasākums jau 2021. gada 8. oktobrī plkst. 11:00

Sadaļa
#YouthEmpowered / #PanākumuSkola pasākums jau 2021. gada 8. oktobrī plkst. 11:00

#PanākumuSkola aicina jauniešus reģistrēties pasākumam, kā arī aktīvi tajā iesaistīties. Pasākumu vadīs Markus Riva, sazvanīsimies ar Igauņu, Lietuviešu un Poļu jauniešiem, apgūsim komunikācijas un biznesa prasmes Diānas Lāces-Davidovas vadībā, kā arī iedvesmosimies no Latvijā iemīļotiem un populāriem talantiem.

#YouthEmpowered / #PanākumuSkola pasākums norisināsies jau 2021. gada 8. oktobrī plkst. 11:00. To iespējams vērot #PanākumuSkola FaceBook pasākumā, kā arī YouTube kanālā.

Pasākumā runās:
 

Kasher Blums-Blumanis

Influenceris, modes mākslinieks, šovmens, TV personība.

“Caur savu personīgo dzīves stāstu, pieredzi, izmantojot dažādus iedvesmojošus un motivējošus elementus, centīšos iedvesmot ikvienu kāpt pa karjeras kāpnēm un attīstīt savu augstāko potenciālu!”.

Edavārdi

Edavārdi ir reperis no Rīgas, kurš ir aktīvs Latvijas scēnā jau vairāk nekā desmit gadus. Izdevis kopumā deviņus albumus un EP. Pēdējo desmit gadu laikā uzstājies lielākajos Latvijas festivālos, kā arī neskaitāmos pasākumos Rīgā un citviet Latvijā. Edavārdi darbojās apvienībās PKI un “Riekstu Armija”, kā arī ir supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks.

Diāna Lāce-Davidova

Diāna ir jauniešu iniciatīvu organizācijas “Global Shapers Riga” dibinātāja un darījumu vadītāja investīciju fondā “Superangel”. Seminārā Diāna Tev pastāstīs par to, kā sākt veidot savu sapņu karjeru šodien, definēt savus mērķus un izmantot tehnoloģiju dotās iespējas savā labā. Diāna dalīsies ar praktiskiem padomiem par to, kā attīstīt biznesa un dzīves prasmes.

Niklāvs Mičulis

“Tad, kad dzīve met kūleņus, ir jāiemācās tiem ļauties un izvilkt no tā tikai to labāko. Stāsts par to, kā no vienkārša pagalma puikas nokļūt par gada atzītāko digitālā satura veidotāju Latvijā.”

Juris Binde

LMT prezidents, valdes priekšsēdētājs.

Jura Bindes vadībā LMT no nelielas profesionāļu komandas ir ne tikai izaudzis par Latvijas nozares līderi, šobrīd apvienojot vairāk nekā 1000 profesionāļus, bet arī radījis komunikācijas un tehnoloģiju jaunajiem speciālistiem un talantiem unikālu Viedpilsētas inovāciju telpu VEFRESH,  kur dzimt jaunām viedtehnoloģiju idejām un risinājumiem.

Jura Bindes stāsts ir par nemitīgo interesi, kas ir galvenais izaugsmes dzinulis un spēks gan personībai, gan biznesa idejai, gan uzņēmumam.

 

Vairāk par pasākumu uzzini un reģistrējies šeit.

Ārējās vietnes
Tagi

Aktuāli