#whitefriday ietvaros LJP saziedoti 632 EUR!

Sadaļa

13. novembrī labdarības organizācija Ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau otro reizi īstenoja ziedošanas akciju #WhiteFriday, kuras mērķis bija veicināt vairāk nekā 70 dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstu un akcentēt regulāra ziedojuma nozīmi. Akcija kalpoja kā simboliska atbilde vispasaules Black Friday iepirkšanās drudzim, un tās ietvaros ar līdzcilvēku atbalstu Mobilly un Ziedot.lv platformās saziedoti teju 11 tūkstoši eiro, savukārt akcijas nedēļas laikā iedzīvotāju sniegtais atbalsts mērāms 35,5 tūkstošu eiro apmērā.

Latvijas Jaunatnes padome akcijā piedalījās pirmo reizi un gan platformā Mobilly, gan ziedojot uz LJP bankas kontu, kopā LJP darbības atbalstam un mērķziedojumiem, saziedoti 632, 50 Eur. Mēs ļoti novērtējam katra ziedotāja atsaucību un mums sniegto atbalstu un esam pateicīgi mūsu ziedotājiem! 

Pirmā #WhiteFriday akcija tika aizvadīta šī gada februāra sākumā, un organizatoru mērķis ir padarīt akciju par regulāru tradīciju, lai ik reizi sasniegtu aizvien plašāku sabiedrības daļu, īstenojot vēl lielākus mērķus un padarot ziedošanu par regulāru ikdienas paradumu. Aizvadītajā nedēļā notikušās akcijas ietvaros Ziedot.lv platformā ziedoti 28 133 eiro, bet Mobilly platformā - 7366 eiro. Turklāt cilvēki sniedza savu atbalstu organizācijām, arī izmantojot citas ziedošanas iespējas, tādēļ kopējais ziedojumu apmērs ir vēl apjomīgāks.

 

ziedojumi

 

Atgādinām, ka veikt ziedojumus ziedot.lv un mobilly.lv platformās iespējams ik dienu arī ārpus akcijas ietvariem, izmantojot Mobilly aplikāciju, kā arī individuāli atbalstot dažādas organizācijas un veicot tiešos ziedojumus regulāri.


Dalies:

Aktuāli