Vebinārs “Jaunatne. Klimats. Vietējā politika. Kādēļ un kādēļ gan ne?”

Sadaļa

Jaunieši nav mūsu nākotne. Viņi ir šeit un tagad! To loma ir ļoti nozīmīga: jaunieši aktīvi piedalās dažādās aktivitātēs klimata pārmaiņu mazināšanai un kampaņās, lai izglītotu, veidotu izpratni par vides jautājumiem. Jaunieši tāpat iesaistās vietējos un starptautiskos projektos, kas veltīti klimata pārmaiņu jautājumiem. Būtiski, lai tiem arī būtu iespējas piedalīties lēmumu pieņemšanā pašvaldībās, jo šie lēmumi noteikti ietekmēs to nākotni.

Taču vai jaunieši ir pārmaiņu virzītāji? Kas jaunajai paaudzei vajadzīgs, lai būtu par pozitīvo pārmaiņu katalizatoru? Kā politiķi var sadarboties ar jauniešiem vietējā un nacionālajā līmenī? Vai klimata krīze tagad ir jebkuras politikas pamats? Ko mēs īsti vēlamies un kad mēs to vēlamies panākt? Šie ir jautājumi, uz kuriem mēģināsim rast atbildes pasākuma ietvaros.

Latvijas Pašvaldību savienība aicina Jūs piedalīties vebinārā “Jaunatne. Klimats. Vietējā politika. Kādēļ un kādēļ gan ne?”, kas norisināsies 15. jūnijā 14:00 – 16:00!

Pasākumam varat reģistrēties šeit līdz 14. jūnijam!

Pasākumā arī iepazīsim stāstus no Latvijas, Lietuvas, Gruzijas, Ukrainas un Beļģijas par jauniešu iesaisti vides aktivitātēs un vietējās politikas veidošanā. Savukārt epiloga vietā piedāvāsim noskatīties Latvijas Pašvaldību savienības veidoto mākslas un mūzikas video par dabas tēmu, kura tapšanā piedalījušies bērni un jaunieši no Latvijas, Gruzijas un Ukrainas.

Ārējās vietnes

Aktuāli