Vasaras noslēgumā notiks minifestivāls “Iespēju Mākonis”

Nodibinājums “Baltijas Reģionālais fonds” organizē vienas dienas minifestivālu “Iespēju Mākonis”, kura mērķis ir popularizēt Rīgas jauniešiem pieejamās attīstošās, interesantās un lietderīgās brīvā laika pavadīšanas iespējas, ko piedāvā dažādas nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldību iestādes.

Minifestivāla laikā vairāk kā 15 nevalstiskās organizācijas no Rīgas piedāvās jauniešiem interesantas aktivitātes, kuru laikā katrs varēs darboties radoši un prakstiski, attīstīt savas prasmes, iepazīties ar organizācijām un to pārstāvjiem, uzzināt par jauniešiem pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai.  Ieinteresētās organizācijas tiek aicinātas rakstīt uz e-pastu jsbambuss@gmail.comvai zvanīt pa tālruni 26808042.

Pasākuma īstenošanai tiks piesaistīti brīvprātīgie no Latvijas un šeit dzīvojošie ārzemnieki, lai sekmētu starpkultūru sadarbību un dialogu. Brīvprātīgo pieteikšanās ir atvērta un pieteikuma formu var aizpildīt šeit līdz 10.augustam!

Pasākums tiek organizēts projekta “Iespēju tirgus” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli