Uzdāvini Latvijai brīnišķīgu dāvanu – savas 100 brīvprātīgā darba stundas

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” aicina ikvienu iesaistīties akcijā “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” un uzdāvināt Latvijai dzimšanas dienā brīnišķīgu dāvanu – vismaz 100 brīvprātīgi nostrādātas darba stundas, kuru laikā paveikti daudzi labi darbi – palīdzība līdzcilvēkiem ikdienā, dalība dažādos publiskos pasākumos, aktivitātēs utt.

Nav nozīmes, vai esi LSK vai kādas citas organizācijas brīvprātīgais. Tu vari būt vienkārši aktīvs cilvēks, kas ikdienā dara labus darbus – palīdz ģimenei mājasdarbos, piedalās talkā, dodas uz dzīvnieku patversmēm, izglīto līdzcilvēkus par dažādām tēmām utt.

LSK izveidojusi mājaslapu http://100stundas.redcross.lv/, kur, reģistrējoties un izveidojot savu profilu, aicina dalīties ar veiktās aktivitātes aprakstu, fotogrāfiju un tam veltīto stundu skaitu. Tāpat, ar šo ierakstu iespējams dalīties jau ikdienā lietotos sociālajos tīklos – facebook.com, twitter.com, draugiem.lv un google+, izmantojot tēmturi #100brīvprātīgādarbastundasLV.

Tā ir ne tikai lieliska iespēja sveikt mūsu valsti 100 gadu jubilejā un palīdzēt citiem, bet arī gūt gandarījumu par izdarītu labu darbu un par to pastāstīt citiem.

Info flaijeris_Manas 100 brīvprātīgā darba srtundas Latvijai.jpg

LSK projektu “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” finansē Sabiedrības integrācijas fonds NVO fonda ietvaros.

 

Atbalstītāji

Aktuāli