Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

LJP jaunais gads iesācies ar jaunu vizuālo identitāti!

Vizuālās identitātes un logotipa modernizācija ir Latvijas Jaunatnes padomes ilgtermiņa attīstības neatņemama sastāvdaļa. Jaunais logo atspoguļo latvisko identitāti, kā arī saglabā mūsdienīgu svaigumu. Vizuālo elementu atjaunināšanas procesā tika izstrādāti jauni fonti un dinamiskas krāsas, kuras sasaucas ar jau esošo #TapisArJauniešuEnerģiju vizuālo identitāti!
Sadaļa
Tagi

Kļūsti par LJP dalīborganizāciju

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) uzņem jaunas dalīborganizācijas! Vai jūsu organizācija vēlās kļūt par daļu no lielākās jaunatnes organizāciju apvienības Latvijā? Jums ir iespēja kļūt par daļu no LJP un pievienojies 38 citām dalīborganizācijām, kas aktīvi strādā pie tā, lai uzlabotu jauniešu dzīves Latvijā.
Sadaļa

LJP PAVEIKTAIS NOVEMBRĪ

LJP komanda novembrī: vadīja Jaunatnes Konsultatīvās padomes sēdi, kurā tika runāts par nākamā gada budžeta palielinājumu un sadalījumu Jaunatnes Politikas valsts programmai, JSPA projektu atskatu un jaunāko informāciju saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem darbā ar jaunatni; piedalījās Eiropas Jaunatnes foruma diskusijās par iesniegtajiem...
Sadaļa

Apkopoti Baltijas jauniešu ierosinājumi par izglītību un vienlīdzību

2021.gada 22.oktobrī norisinājās tiešsaistes diskusija Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jauniešiem par tēmu, kā veidot kvalitatīvu dzīvi jauniešiem Latvijā un Eiropā? Šī diskusija bija noslēdzošais pasākums, ko Latvijas Jaunatnes padome organizēja Eiropas Nākotnes konferences ietvaros.
Sadaļa

Piedzīvojuma Gars aicina jauniešus piedalīties personīgās izaugsmes treniņā "LEC"

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem piedalīties personīgās izaugsmes treniņā "LEC". "LEC" jeb "Love Every Challenge" būs 5 dienu pašizolācija, tikai ne no vīrusa, bet no ikdienas rutīnas, pavadot laiku ar sevi, savām domām, iedvesmojošu vidi un cilvēkiem!

LJP Forums 2021 #TapisArJauniešuEnerģiju

16. oktobrī, plkst. 12:00 tiekamies LJP nacionāla mēroga forumā #TapisArJauniešuEnerģiju. Šī ir fantastiska iespēja gan jauniešiem, gan organizāciju pārstāvjiem, lai tīklotos, dalītos pieredzē, gūtu iedvesmu un kopīgi izstrādātu priekšlikumus jaunatnes organizāciju atpazīstamības veicināšanai sabiedrībā.
Sadaļa

Pašvaldības aicinātas pieteikties vizītēm par darbu ar jaunatni pēc ATR

LJP kopā ar Izglītības un zinātnes ministriju aicina pašvaldības pieteikties attālinātām vai klātienes vizītēm par darba ar jaunatni īstenošanu pašvaldībā, jo īpaši pēc administratīvi teritoriālās reformas (ATR).
Sadaļa

Aktuāli