Strukturētā dialoga Kurzemes reģionālā konference

30.janvārī, no plkst. 12:00 līdz 16:00 Aizputē, Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar biedrību „NEXT” rīko Strukturētā dialoga Kurzemes reģionālo konferenci, kuras galvenā tēma ir jauniešu iespēju veicināšana politiskai līdzdalībai. Konferences laikā tiks apskatīti jauniešu politiskās līdzdalības piemēri Kurzemes pašvaldībās un attīstītas idejas no notikušajām Strukturētā dialoga diskusijām “Kafija ar politiķiem”. logo

Aicinām jauniešus un pašvaldību lēmumu pieņēmējus pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu: vilis[at]nextyouth.org vai pa tālr.26132223.

Konferences darba kārtība:

  • 12:00   Konferences atklāšana, iepazīšanās
  • 12:30   Kas ir jauniešu politiskā līdzdalība un kā tā notiek? Jauniešu politiskās līdzdalības piemēri dažādos līmeņos.
  • 13:15   Kā jauniešu politiskā līdzdalības tiek veicināta Kurzemes pašvaldībās? Piemēri no strukturētā dialoga diskusijās iesaistītajām pašvaldībām.
  • 14:00   Kā veicināt jauniešu politisko līdzdalību? Darbs grupās attīstot idejas no strukturētā dialoga diskusijām “Kafija ar politiķiem”
  • 15:00   Darba grupu rezultātu prezentācijas.
  • 15:30   Kopsavilkums, noslēgums.

Konferences norises vieta: Aizputes mākslas skola, Atmodas iela 19, Aizpute

Konference tiek organizētas strukturētā dialoga ietvaros, kas Eiropas Savienībā sniedz iespēju jauniešiem iesaistīties diskusijās ar lēmumu pieņēmējiem par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus.

LJP_logo next  vertik_bez_laukuma_LV ek JSPA_bez_laukuma erasmusEU_cofunded

Strukturētā dialoga aktivitātes tiek organizētas un finansētas projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros, ar Eiropas Komisijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu.

logo


Dalies:

Aktuāli