Strukturētā dialoga diskusijas Valmierā, Madonā, Tukumā, Gulbenē un Siguldā

26. janvārī Valmierā, 27.janvārī Madonā, 28.janvārī Tukumā, 29.janvārī Gulbenē un 5.februārī Siguldā Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar reģionālajiem koordinatoriem organizēs Strukturētā dialoga diskusijas “Kafija ar politiķiem”. Diskusijas tiek organizētas Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem nodrošina vietu un sniedz iespējas veicināt jauniešu politisko līdzdalību, kā arī aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī.

Jaunieši un pašvaldības lēmumu pieņēmēji diskutēs par šādiem jautājumiem:

  • Kas būtu jādara, lai veicinātu uzticību un sapratni starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, kā arī uzlabotu abu iesaistīto pušu savstarpējās sadarbības kvalitāti?
  • Kas būtu jādara, lai jaunieši un jauniešu organizācijas kopā ar lēmumu pieņēmējiem (valsts, pašvaldību amatpersonas) pilnvērtīgi iesaistītos lēmumu pieņemšanas procesos?
  • Kas būtu jādara visos iespējamos izglītības veidos, lai veicinātu politisko līdzdalību?
  • Kā jauniešus ar atšķirīgām pieredzēm un zināšanām vajadzētu informēt, iedrošināt un motivēt iesaistīties politiskos un demokrātiskos procesos, un kā jaunās un alternatīvās tehnoloģijas un rīki var tikt izmantotas šiem procesiem?
  • Kā darbs ar jaunatni var veicināt jauniešu politisko līdzdalību?

Diskusiju norise:

26.janvārī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 Valmieras pilsētas pašvaldībā (Lāčplēša 2, Valmiera).  Pieteikšanā, rakstot uz e-pastu: gundega.silina[at]vnf.lv vai zvanot pa mob.tālr. 27820430.

27.janvārī, plkst.14.00 Kalsnavas jauniešu centrā (Vesetas 4, Jaunkalsnava). Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: linda.udre[at]inbox.lv vai zvanot pa mob.tālr. 28628253.

28.janvārī, no plkst. 15:00 līdz 17:30 Tukuma novada domē (Talsu iela 4, Tukums). Pieteikšanās līdz 26.janvārim, rakstot uz e-pastu: ginta.salmina[at]gmail.com

29.janvārī, plkst. 14:00 jauniešu centrā "Bāze" (Brīvības 22, Gulbene). Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: valerija.oleksa[at]gulbene.lv

5.februārī, no plkst. 16:00 līdz 18:30 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” (Skolas ielā 3, Siguldas novadā). Pieteikšanās līdz 3.februārim, rakstot uz e-pastu: ginta.salmina[at]gmail.com

Strukturētā dialoga aktivitātes tiek organizētas un finansētas projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros, ar Eiropas Komisijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu.

LJP_logo  valm   Baltijas_Regionalais_Fonds  vertik_bez_laukuma_LV ek JSPA_bez_laukuma erasmus EU_cofunded

logo


Dalies:

Aktuāli