Starptautiskā konference “Atbalsts jaunatnes darbam Latvijas un Eiropas mērogā”

No 5. līdz 7. novembrim Jūrmalā notiks starptautiskā konference “Atbalsts jaunatnes darbam Latvijas un Eiropas mērogā”, kuras mērķis ir veicināt jaunatnes jomā iesaistīto pušu sadarbību, diskutēt par nepieciešamo atbalstu jaunatnes darbam reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā un uzsvērt jauniešu centru nozīmi jaunatnes darba attīstībā un jauniešu līdzdalības veicināšanā.

Pieteikšanās, aizpildot anketu elektroniski līdz 2014.gada 26.oktobrim. Rezultāti tiks paziņoti līdz 2014.gada 29.oktobrim.logo

Dalība konferencē ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, nakšņošana un konferences materiāli. Konferences dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi nokļūšanai  uz/no konferences norises vietu - viesnīcu „Lielupe”, Bulduru prospektā 64/68.

Konferencē piedalīsies 250 dalībnieki – jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), jaunieši, izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji no Latvijas un citām Eiropas valstīm (Šveices, Austrijas, Beļģijas, Norvēģijas, Lietuvas un Igaunijas). Darba valodas – latviešu un angļu, uz vietas tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

Konferences programma.

Papildus informācija pieejama pa tālruni 29256888 vai rakstot uz e-pastu: ginta.salmina[at]gmail.com

Starptautisko konferenci organizē Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar  biedrību "Jaunatnes līderu koalīcija" un nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds", Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Starptautisko konferenci finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli