Seminārs „Godīgā tirdzniecība: Maini spēles noteikumus!”

Biedrība „Zaļā brīvība” sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi 23. janvārī, no 9:30 līdz 18:00, Ernestīnes ielā 12, Rīgā aicina interesentus uz semināru „Godīgā tirdzniecība: Maini spēles noteikumus”zb

Ja vēlies uzzināt vairāk par to, kā godīgā tirdzniecība darbojas, kā tu vari iesaistītie un labāk izprast resursu sadali un plūsmu pasaulē, piesakies semināram! Varbūt vēlies kopā ar citiem jauniešiem palīdzēt rast veidus, kā Tu vari palīdzēt sasniegt godīgās tirdzniecības mērķus?

Pasaulē vēl joprojām valda verdzība, tiek izmantots bērnu darbs, pārkāptas cilvēktiesības un piesārņota vide. Tas viss tikai tāpēc lai nodrošinātu mūs ar apģērbu, pārtiku un citiem ikdienas patēriņa produktiem. Godīgā tirdzniecība ir alternatīva tirdzniecības sistēma, kuras mērķis ir nodrošināt, lai ražotāji un zemnieki attīstības valstīs saņemtu godīgu atlīdzību par savu darbu un tiktu ievērotas pamat cilvēktiesības.

Semināra tēmas:

  • Globālās patēriņa tendences un ar to saistītās problēmas pasaulē;
  • Godīgā tirdzniecība un ilgtspējīgas ražošanas marķējumi;
  • Kā padarīt savu un līdzcilvēku patēriņu zaļāku un godīgāku.

Semināra lektori:

- Biedrības „Zaļā brīvība” vadītājs Jānis Brizga - stāstīs par ilgtspējīgu patēriņu un dažādiem marķējumiem;

- Hidrobioloģe Diāna Stendzeniece - dalīsies ar savu pieredzi Senegālā un projektā „Ūdens pieejamības veicināšana nabadzīgiem iedzīvotājiem”;

- Inga Belousa no „Latvijas Platformas attīstības sadarbībai” - vadīs interaktīvas spēles par resursu sadalījumu un godīgo tirdzniecību un citi.

Pieteikšanās līdz  15. janvārim aizpildot pieteikuma anketu šeit. Vietu skaits ir ierobežots.

Šis seminārs tiek organizēts projekta “Godīgā tirdzniecība: apziņas celšana” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība un Sabiedrības integrācijas fonds.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli