Semināri jaunatnes darbiniekiem

Sadaļa

Lai veicinātu darbā ar jaunatni iesaistīto un pašvaldību jaunatnes lietu speciālistu, kā arī jaunatnes projektu īstenotāju profesionālo izaugsmi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2021. gada pavasarī piedāvās tiešsaistes seminārus par jauniešu līdzdalību, apmaiņām un starptautiskiem projektiem jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Kopumā būs pieejami četri mācību kursi, kas norisināsies no marta līdz pat jūnijam.

Sākot ar 18. martu JSPA piedāvā starptautiskus tiešsaistes seminārus par darbā ar jaunatni iesaistītajiem nozīmīgiem tematiem.

“Tiešsaistes seminārs pašvaldību darbiniekiem par Democracy Reloading rīku” (18. marts  - 17. jūnijs) paredzēts pašvaldību jaunatnes lietu speciālistiem. Semināra mērķis ir palīdzēt viņiem attīstīt un īstenot jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un uzlabot vietējo demokrātiju, izmantojot the Democracy Reloading tiešsaistes rīku. Pieteikšanās mācībām līdz 15. martam šeit.

Tiešsaistes seminārs “Jauniešu balsis Eiropas digitālajā radio” (12. – 18. aprīlim) apvienos tos darbā ar jaunatni iesaistītos un jauniešus, kuri plāno lietot radio sava viedokļa izteikšanai. Semināra mērķis ir dot balsi jauniešiem viņu personīgai attīstībai. Mācības ir plānotas kā ilgtermiņa aktivitāte divos posmos, ietverot mācību kursu un partnerības veidošanu. Pieteikšanās mācībām līdz 15. martam šeit.

“Mobility Taster – tiešsaistes mācības iekļaujošām organizācijām” (23. aprīlis – 21. maijs) tiks veidotas ar mērķi sniegt darbā ar jaunatni iesaistītajiem informāciju par programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" iespējām organizēt starptautiskus projektus jauniešiem no nelabvēlīgas vides, ar sociālekonomiskām grūtībām, ar ierobežotām iespējām, no minoritāšu kopienām u.c. Pieteikšanās mācībām līdz 28. martam šeit. 

“BiTriMulti (BTM) – tiešsaistes mācību kurss jaunpienācējiem jauniešu apmaiņā” (10. – 21. maijam) piedāvās starptautisku mācību pieredzi darbā ar jaunatni iesaistītajiem, īpaši tiem, kuri gatavojas īstenot savu pirmo starptautisko jaunatnes apmaiņas projektu nākamās programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" ietvaros. Pieteikšanās mācībām līdz 19. martam šeit.

Ārējās vietnes

Aktuāli