Raidieraksts/podkāsts “JAUNAM BŪT”

Sadaļa

Raidieraksts (podkāsts) “JAUNAM BŪT” radīts visiem tiem, kuri ir iesaistīti darbā ar jaunatni – jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un politikas veidotājiem, kuriem rūp jaunatnes joma. Tā ir arī sava veida deklarācija – jauniešiem būs BŪT, jaunatnes darbiniekiem, kuri strādā un ik dienu domā par jauniešu pilnveidi – būs BŪT, pašvaldībām un organizācijām, kuru prioritāte ir jaunieši – būs BŪT!

Podkāstā JSPA dalās ar aktuālo informāciju jaunatnes jomā, pieredzes un iedvesmas stāstiem, cerot, ka tie jaunatnes jomā iesaistītajiem palīdzēs BŪT – zinošākiem, aktīvākiem, enerģiskākiem, pamanāmākiem, kas savukārt rezultēsies jaunās idejās un projektos, arvien vairāk uzrunātos jauniešos un spēcīgās stratēģijās darbā ar sadarbības partneriem. “JAUNAM BŪT” – tās ir sarunas par un ap jaunatnes iespējām Latvijā un Eiropā.

Martā tiks publicētas arī sešas jaunas raidieraksta epizodes, kurās tiks runāts par ES Jaunatnes mērķiem, aptverot tādus tematus kā līdzdalība, jauniešu garīgā veselība un labklājība, dzimumu līdztiesība, iekļaujoša sabiedrība, kvalitatīva mācīšanās un lauku jauniešu attīstības veicināšana. Gan iepriekšējās, gan jaunās epizodes būs pieejamas  video versijā YouTube, kā arī klausāmas audio platformās SpotifyCastBoxApplePodcasts.

 

Ārējās vietnes

Aktuāli