Piesaki savu skolu un piedalies jauniešu iniciatīvā “Vēlies vēlēt”

Latvijas Jaunatnes padome ir uzsākusi īstenot iniciatīvu “Vēlies vēlēt” ar mērķi veicināt jauniešu informētības līmeņa par vēlēšanu sistēmu Latvijā paaugstināšanu un jauniešu līdzdalību vēlēšanās, lai perspektīvā novada, valsts un Eiropas līmenī tiktu pieņemti tādi lēmumi, kas ir atbilstoši jauniešu interesēm. LJP ir iecerējusi organizēt tikšanās Latvijas skolās, lai runātu par jautājumiem, kas ir saistīti ar gaidāmajām vēlēšanām, jo īpaši, lai uzsvērtu ikviena balsstiesīgā jaunieša nozīmi piedaloties vēlēšanās. poster

Pašreiz valstī notiekošais ļoti skaidri norāda, ka malā palikt nav iespējams. Neatkarīgi no tā vai piedalāmies politiskajos procesos, ejam vai neejam uz vēlēšanām, politika un politiķu pieņemtie lēmumi skar mūs visus – arī jauniešus, kuri līdz šim ir bijuši pasīvākā vēlētāju grupa.

Iniciatīvas ietvaros, 2014.gada septembra mēnesī, Latvijas vidusskolās tiks organizēti vairāki semināri par tēmu "Jaunietis kā politiskās dzīves veidotājs". Seminārs paredzēts Latvijas vidusskolas vecuma jauniešiem, kas uz vēlēšanu brīdi ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Semināra ilgums - 45 min (1 mācību stunda), minimālais dalībnieku skaits – 10 cilvēki. Seminārus vadīs Solvita Jirgensone, LJP Interešu aizstāvības programmas direktore.

Aicinām Latvijas skolu pārstāvjus un jauniešus pieteikties uz bezmaksas semināru, aizpildot pieteikumu internetā:  http://ej.uz/VeliesVelet Iesakām nevilcināties un pieteikties laicīgi, lai organizatori var nodrošināt semināru Jums vēlamajā dienā un laikā.

Papildus informāciju var saņemt pie LJP Projektu programmas asistentes Agneses Linteres, 28260358, agnese.lintere@ljp.lv.

Iniciatīva “Vēlies vēlēt”  organizēta Norvēģijas un Eiropas Ekonomiskās zonas finansēta projekta "LJP darbības kapacitātes stiprināšana 2.0" ietvaros.

PIESAKI SAVU SKOLU UN TIEKAMIES JAU SEPTEMBRĪ!

logo


Dalies:

Aktuāli