Piedzīvojuma Gars aicina jauniešus īstenot savus iniciatīvu projektus ~200 EUR apmērā

Piedzīvojuma Gars aicina jauniešus īstenot savus iniciatīvu projektus ~200 Eur apmērā

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" aicina jauniešus iesniegt savas iniciatīvas un saņemt finansējumu ~200 EUR apmērā to īstenošanai. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem veidot aktivitātes kopā ar saviem vienaudžiem, pavadot laiku kopā un apgūstot jaunas prasmes. 

Lai pieteiktos un īstenotu iniciatīvas, svarīgi ievērot, ka:

  • Iniciatīvas vadītājam ir jābūt jaunietim vecumā no 13 līdz 25 gadiem;
  • Primāri aktivitātēs jāpiedalās 13 līdz 25 gadus veciem PG biedriem, bet drīkst būt arī jaunāki un vecāki un PG biedru vienaudži.
  • Pēc projekta OBLIGĀTI jāiesniedz dalībnieku parakstu lapa (iespējams saņemt paraugu) vai ekrānšāviņi no aktivitātēm tiešsaistē. Tāpat jāiesniedz apraksta par notikušo un vizuālais pierādījums priekš publikācijas PG lapās. PG piedāvā  palīdzēt arī ar standartizētu pieteikuma anketu.
  • Aktivitātēm jātiecas sasniegt PG Vīziju un Misiju: 1) Izcils Cilvēku un Dabas Kopdarbs; 2) Konstanta attīstība radot piedzīvojumus un iespējas sev un citiem.
  • Aktivitātes var norisināties gan attālināti, gan klātienē, ņemot vērā epidemioloģiskās drošības noteikumos.


PG vērš uzmanību, ka viņiem patīk, ja aktivitāte nav vienreizēja, bet atkārtojas vairākas reizes. Ļoti patīk, ja aktivitātē tiek pārrunāti ieguvumi no tās. Lieliski, ja aktivitātes gatavošanā iesaisti komandu (kopdarbu). Ar katru komandas locekli tiks noslēgts brīvprātīgā darba līgums, jo 300+ projektā viens no mērķiem ir veicināt jauniešu vidū brīvprātīgo darbu.

Finansējumu iespējams tērēt precēm un pakalpojumiem, kas nepieciešami iniciatīvas realizēšanai.

PG jauniešu padome lems par atbalstāmajām aktivitātēm.

Nevilcinies un piesaki savu iniciatīvu šeit. 

 

Projekta īstenošana notiek Jaunatnes Starptautiskās programmas aģentūras projekta "300+" ietvaros (projekta nr. VP2021/2-6)

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli