NVA aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai “Gada brīvprātīgais 2021”

Sadaļa
Gada brīvprātīgais

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri laika posmā no 2020.gada 1.novembra līdz 2021.gada 15.decembrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2021” brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde. Pieteikums iesniedzams elektroniska dokumenta formā ar elektronisko parakstu parakstītu, nosūtot uz e-pasta adresi pasts@nva.gov.lv vai papīra dokumenta formā ar roku parakstītu, nosūtot pa pastu uz adresi K. Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV-1010 līdz 2021. gada 15.decembrim.

Brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanu “Gada brīvprātīgais 2021” rīko NVA sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Sabiedrības integrācijas fondu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu, Valmieras novada fondu. Pieteikumus vērtēs organizatoru veidota žūrija, kas noteiks, kuri brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji šogad tiks godināti. Goda zīmju saņēmēji tiks paziņoti 2021.gada beigās.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem iedzīvotājiem, organizācijām un pašvaldībām, kas savu laiku ziedoja brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau astoto gadu.

Nolikums un pieteikuma formas atrodamas NVA mājaslapā

Ārējās vietnes

Aktuāli