Notikušas Strukturētā dialoga VI cikla Vēstnieku apmācībās

Ziemas pirmajās dienās 20 jaunieši no visas Latvijas pulcējās Rīgā, lai piedalītos Strukturētā dialoga VI cikla Vēstnieku apmācībās, kuras organizēja Latvijas Jaunatnes padome.

Trīs dienu laikā esošajiem un topošajiem Strukturētā dialoga Vēstniekiem bija iespēja paplašināt savas zināšanas par jauniešu līdzdalību Latvija un Eiropā, iepazīties tuvāk ar Strukturētā dialoga procesiem, attīstīt savas prezentācijas iemaņas un saplānot savu turpmāku darbību. 

Strukturētā dialoga Vēstnieki ir jaunieši, kas popularizē Strukturētu dialogu, piedaloties tā pasākumos un vēstot par savu pieredzi. Strukturētā dialoga vēstnieki piedalās vietējos un starptautiskajos pasākumos: konferencēs, semināros, neformālās tikšanās ar politiķiem, kā arī paši iesaistās pasākumu veidošanā. Par savu pieredzi Vēstnieki stāsta gan sociālajos tīklos, gan arī informējot savus vienaudžus klātienē. 

Par Strukturētu dialogu un tā VI cikla aktivitātēm Latvijā var uzzināt vairāk Latvijas Jaunatnes padomes mājās lapā: http://ljp.lv/index.php/strukturetais-dialogs

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli