Notiks ANO Jauniešu delegātu programmas konference “Jaunieši un Latvijas ārpolitika”

Šī gada laikā “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju ir īstenojusi Apvienoto Nāciju Organizācijas Jauniešu delegātu ieviešanu Latvijā, gūstot iespēju pārstāvēt Latvijas jauniešu viedokli starptautiskajā vidē.

23. novembrī Bauskas Valsts ģimnāzijā norisināsies pirmā Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Jauniešu delegātu programmas nacionāla līmeņa konference “Jaunieši un ārpolitika”. Konferences mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par ANO dienaskārtības jautājumiem, kā arī parādīt, kā šie jautājumi ietekmē ikdienas dzīvi Latvijā. Konferences laikā jaunieši darbosies sešās darba grupās, kas katra apskatīs citu aktuālu tematu.

Konferencē “Ekspertu domnīcas” vadīs Ārlietu, Labklājības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības un Aizsardzības ministriju darbinieki, kā arī projekta “Skola 2030” un jauniešu kustības “Medijpratējs” dalībnieki. Šīs ekspertu domnīcas būs lieliska iespēja jauniešiem uzzināt, kā ikdienā ar dažādiem jautājumiem strādā gan ministriju darbinieki, gan nevalstiskā sektora pārstāvji.


Pēc “Ekspertu domnīcām” jauniešiem būs iespēja darba grupās izveidot savus priekšlikumus un prezentēt tos gan saviem vienaudžiem, gan ekspertiem. Jauniešu darba grupas vadīs jaunie profesionāļi, kas arī savu nākotni vēlas saistīt ar konkrētās darba grupas tēmu.

Pieteikties konferencei iespējams līdz 18. novembrim. Pieteikuma anketa: https://www.klubsmaja.lv/2019/10/ano-konference/.

Vairāk informācijas ww.klubsmaja.lv 

ANO konference plakāts

 

Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli