New East

Biedrība “New East”, kā jauniešu iniciatīva dibināta un darbojas kopš 2016 gada. Vidēji gadā tiek realizēti vairāk nekā 50 kultūras un izglītības projekti Latvijā un ārvalstīs.

New East komanda organizēja projektu “LAVKA”, kas vieno cilvēkus no politikas, sporta, kultūras un uzņēmējdarbības jomām no visas pasaules, kā arī 2020. gadā sarunu festivāla LAMPA ietvaros notika LAVKA diskusija “Vai viegli izveidot un uzturēt krievvalodīgo mediju Latvijā un Baltkrievijā”. 2018. gadā LAVKA kļuva par oficiālo Latvijas un Polijas simtgades svinības programmu, kuru New East īstenoja Daugavpilī un Varšavā. 2019. gadā LAVKA Wolnosc notika Polijas Nacionālajā Stadionā.

Kopš 2017. gada New East organizēja mūzīkas un teātra platformu “Kvartirnik”. Rīkoja arī festivālus un radošus projektus, piem. “Dwina-rekoj tvojej” un “Idea Hub”, “Poems in the city” u.c. Kopš 2017. gada darbojas arī teatrāla grupa, ar kuras palīdzību īstenotas vairākas teatrālas laboratorijas un 3 lielas izrādes dažādas valodās, kā arī vairākas performatīvas izrādes. 2017. gadā New East arī rīkoja izglītības projektu “Media Lab”, kurš ar ASV Vēstniecības Rīgā un Tallinā kļuva par oficiālo izglītības programmu Baltijas valstu jauniešiem medijprātības un civilžurnālistikas jomā.

Kā arī New East īsteno citas izglītības un kultūras programmas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Horvātijā un Turcijā.  

Group
Asociētie biedri
Sociālie tīkli

Aktuāli