Nacionāla pieeja jaunatnes politikai - veca plate?

Sadaļa

17.jūnijā plkst.17.00 Latvijas Jaunatnes padomes Facebook profilā, aicinām klausīties, vērot un uzdot jautājumus sarunā “Nacionāla pieeja jaunatnes politikai - veca plate?“ , kurā runāsim par to, kā var, nevar, vajag vai nevajag iekļaut Eiropas dimensiju jaunatnes jomā. Sarunā piedalīsies pārstāvji no Club "The House" un Apvienoto Nāciju Organizācijas Jauniešu delegātu programmas, kopā meklējot risinājumu un apspriežot labās prakses darbībās, kuras jaunatnes jomu pavērstu tuvāku Eiropai.

Ar šo sarunu Latvijas Jaunatnes padome turpina ikmēneša sarunu ciklu, kurā runāsim par dažādām, ar jaunatnes jomu saistītām organizācijām, viņu darbības ikdienu un izaicinošiem, dažreiz arī sāpīgiem tematiem. Šīs sarunas norisināsies darba dienas izskaņā un neaizņems vairāk par 40 minūtēm mūsu visu laika, tomēr katra šīs sarunas minūte būs piepildīta ar svarīgu un aktuālu informāciju, pārdomām un iedvesmu darīt!

Šī aktivitāte ir daļa no mūsu projekta "LJP.3.0", kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli