LJP un Eiropas Komisijas tikšanās

Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) prezidents Emīls Anškens, valdes locekle Alma Brinkmane, izpilddirektore Inese Šubēvica un LJP pārstāvis Strukturētā dialoga Eiropas vadības komisijā Vilis Brūveris 25.martā, Eiropas Jaunatnes konferences laikā tikās ar Eiropas Komisijas (EK) Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta Jaunatnes un sporta nodaļas direktoru Antonio Silva Mendes, lai pārrunātu aktuālākos jautājumus ES Jaunatnes konferences kontekstā.

EK ir ļoti ieinteresēta starpnozaru sadarbības attīstības veicināšanā nacionālajā līmenī un arvien vairāk jauniešu iesaistē strukturētā dialoga procesos visā Eiropā. LJP izteica gandarījumu par Erasmus+ programmu kā rīku, lai īstenotu ieceres jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanā. ek_meetingAntonio Silva Mendes bija patīkami pārsteigts par LJP izstrādāto un Strukturētā dialoga Nacionālajā darba grupā apstiprināto pieeju strukturētā dialoga īstenošanai Latvijā: Kā atzina A.S.Mendes, šādi piemēri, kas apliecina, ka EK piedāvātie rīki (Erasmus+) tiek pielietoti tieši tur, kur tiem jābūt atrodamiem, ir tie, kas iedvesmo -  radošā un neierastā pieejas īstenošanā, veicinot jauniešu politisko līdzdalību. LJP un EK vienojās par turpmāku sadarbību starpnozaru sadarbības veicināšanā. EK ir ļoti atvērta atbalstīt starptautiskas iniciatīvas, kas veicina dažādu pušu (starpnozaru) sadarbību augsta līmeņa politikas veidošanā. "Uz mūsu atbalstu Jūs vienmēr varat paļauties - mēs iedvesmojam, Jūs - īstenojat!", A.S.Mendes.

Eiropas Savienības Jaunatnes konferenci organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Jaunatnes forumu un Latvijas Jaunatnes padomi. Plašāka informācija par konferences norisi šeit.

EU2015_lv_ENG_CMYK izm  EU_cofundedec European_Youth_Forum.svg     ljp


Dalies:

Aktuāli