LJP saņem pateicību par atbalstu jauniešu projektā

Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Mediju grupa 2014.gada nogalē saņēma pateicību no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" un deju grupas "The Others", par atbalstu projekta "Dejosim dažādi" noslēguma koncerta tapšanā. LJP Mediju grupa palīdzēja koncerta sagatavošanas darbos un koncerta laikā nodrošināja filmēšanu un fotografēšanu. pateiciba

Projekta laikā ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties meistarklasēs par dažādām kultūrām, radošajās darbnīcās un apmeklēt kādu no vairākiem jauniešu deju grupas "The Others" deju koncertiem bērnu dienas centros, pansionātos un bērnu namos.

Projekta idejas autors, deju grupas "The Others" dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Edgars Kozuliņš ir aktīvs jaunietis, kurš ir pārliecināts, ka "Jaunieši ir aktīva sabiedrības daļa, kas vēlas dejot. Jaunieši vēlas aktīvi iepazīt dažādas kultūras. Projekts "Dejosim dažādi" sniedza šo iespēju!" Edgars ir aktīvs arī LJP Mediju grupā. Savu ideju jaunieši īstenoja Jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros, ar Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli