LJP piedalīsies sarunu ciklā par brīvprātīgo darbu

18. martā plkst. 17.00 brivpratigie.lv Facebook kontā notiks tiešraides sarunu cikla par brīvprātīgo darbu "Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv" otrā saruna - "Brīvprātīgā darbs Latvijā. Attīstības scenāriji."

Sarunā projekta brivpratigie.lv vadītājs Ints Teterovskis ar 13. Saeimas deputātu, Saeimas deputātu grupas brīvprātīgā darba veicināšanai vadītāju Mārtiņu Šteinu, Latvijas Jaunatnes padomes Projektu vadītāja Renāti Mencendorfu un Sabiedrības integrācijas fonda Sekretariāta direktori Zaigu Pūci pārrunās brīvprātīgo darbu regulējošo likumdošanu un tajā nepieciešamajiem uzlabojumiem, kā arī meklēs ideālo modeli brīvprātīgo kustības attīstībai Latvijā.

Tiešraides sarunu cikls par brīvprātīgo darbu "Sarunas dzīvajā! brivpratigie.lv" kopš 4. marta ik pārnedēļas tiek pārraidīts Nodarbinātības valsts aģentūras platformas brivpratigie.lv Facebook kontā. Cikla ietvaros brīvprātīgo kustības pārstāvji un eksperti izzinošās sarunās dalīsies viedokļos un pieredzē par brīvprātīgo darbu, tā aktualitātēm un perspektīvām.

Nākamajā cikla sarunā 1. aprīlī plkst. 17.00, sarunā "Lepojos, ka esmu brīvprātīgais!" tiks pārrunāti brīvprātības pieredzes stāsti Latvijā.

Atbalstītāji

Aktuāli