LJP piedalās Jelgavas jauniešu forumā

4.decembrī Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Interešu aizstāvības programmas direktore Solvita Jirgensone piedalījās Jelgavas jauniešu forumā "Esam jelgavnieki!", kurā vadīja paneļdiskusiju par  jauniešu dzīvi un labklājību šobrīd un diskusijas dalībnieku nākotnes iecerēm.

Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu forumā pulcējās jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm un jauniešu organizācijām, kā arī Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāvji un citi sabiedrības pārstāvji, lai jau septīto reizi pie apaļā galda atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākām problēmām jauniešu vidū.jelgava

Paneļdiskusijā piedalījās Aigars Rublis – Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks, Uldis Dūmiņš – biedrības „Zemgales NVO centrs” valdes priekšsēdētājs, Dzintars Skuja – Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks, Jeļena Grīsle – Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste un Ilze Ķuse - Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrisko attiecību pārvaldes Interneta komunikācijas galvenā speciāliste.

Forumā tika diskutēts par jauniešu informēšanu, kam nepieciešama viena oficiāla vieta - mājas lapa interneta vidē ar daudzveidīgu informāciju par jauniešu iespējām, kā arī mobilā aplikācija. Viena no aktualitātēm Jelgavas novadā ir mikrorajonu attīstība, jo šobrīd tajos jauniešiem piedāvājuma nav vispār, tāpēc nepieciešama jauniešu centru izveide un jaunatnes darbinieku piesaiste. Diskusijās tika apspriesta esošā situācija ar novecojušo skeitparku, kurš šobrīd atrodas pie ledus halles un tiek bojāts ar sniegu un ledu, kuru izvāc no halles. Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis apsolīja šo problēmu risināt. Pašvaldības pārstāvji bija ļoti atsaucīgi, aktīvi diskutēja un izrādīja interesi par jauniešu vajadzībām.

Plašāka informācija par forumu sazinoties ar Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jaunatnes lietu speciālisti Jeļenu Grīsli: jelena.grisle@dome.jelgava.lv, tālr., 63022724

visi_logo


Dalies:

Aktuāli