LJP piedalās diskusijā „Trešo valstu pilsoņu integrācija caur Brīvprātīgo darbu – realitāte un iespējas.”

Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Brīvprātīgā darba programmas direktore Ieva Upesleja 26. maijā plkst. 13:00 piedalīsies apaļā galda diskusijā „Trešo valstu pilsoņu integrācija caur Brīvprātīgo darbu – realitāte un iespējas.” Diskusijā piedalīsies pārstāvji no LJP biedrorganizācijām "Patvērums "Drošā māja"", Radošā apvienība jauniešiem "TREPES" un citi pieaicinātie sarunas viesi.table

Sarunas dalībnieki diskutēs par brīvprātīgā darba iespējām Trešo valstu valstspiederīgajiem un apspriedīs  organizāciju pieredzi brīvprātīgā darba attīstīšanā. Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv.

LJP nodrošina ikvienam jaunietim, vecumā no vecumā no 13 līdz 30 gadiem iespēju iesaistīties LJP Brīvprātīga darba un LJP Mediju grupā, kur jaunieši var pilnveidot savas kompetences, iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska līmeņa pasākumu plānošanā un organizēšanā. Lai veiksmīgi koordinētu brīvprātīgo darbu, LJP ir izstrādāts Brīvprātīgā darba nolikums, kurā ietverti būtiskākie pamatprincipi brīvprātīgā darba plānošanā, īstenošanā un uzskaitē.

Diskusija notiek biedrības „Patvērums „Drošā māja”” un sadarbības partnera „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” īstenotā projekta „Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai – 3” ietvaros.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli