LJP piedalās Baltijas jūras reģiona kontaktu veidošanas seminārā

No 14. līdz 16.oktobrim, Latvijas Jaunatnes padome piedalījās Viļņā notiekošajā Eiropas Savienības programmas "Eiropa pilsoņiem", Baltijas jūras reģiona  kontaktu veidošanas seminārā "Linking ideas, networking citizenship".

Seminārā dalībnieki pilnveidoja savas zināšanas par programmas lietuva"Eiropa pilsoņiem" mērķiem, prioritātēm, piedāvātajām iespējām un prezentēja pārstāvošās nevalstiskās organizācijas. Pēc savstarpējās iepazīšanās, dalībnieki darbojās grupās un strādāja pie projektu ideju ģenerēšanas un to izvērtēšanas. Semināra pēdējā diena tika veltīta kopīgu projekta ideju apspriešanai un nākotnes darbības plānu sagatavošanai.buklets

Seminārā tika prezentēts programmas "Eiropa pilsoņiem" labo prakšu piemēru buklets,
kurā iekļauts projekta pieredzes piemērs no Latvijas - biedrības "Sociālais Inovācijas Centrs" (SIC) īstenotais projekts “Sociālais kapitāls kā rīks jaunatnes pilsoniskai līdzdalībai Austrumeiropas valstīs” (SOCAP). LJP ir SIC sadarbības partneris un cieši iesaistīts SOCAP projekta aktivitāšu īstenošanā.socap Semināra programma.

LJP seminārā pārstāvēja tās izpilddirektore Inese Šubēvica. Semināra materiāli un plašāka informācija par jauniešu nevalstisko organizāciju iespējām sadarboties ar citu valstu organizācijām un institūcijām programmas "Eiropa pilsoņiem" ietvaros, tiks publicēta pēc pasākuma norises LJP mājas lapā.

ljp sic  ep for_citizens


Dalies:

Aktuāli