LJP piedalās Austrumu Partnerības Jaunatnes foruma organizēšanā

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedalīsies Austrumu Partnerības Jaunatnes forumā, kas no 9. līdz 11.februārim notiks Rīgā. LJP pārstāvji dalīsies ar Latvijas pieredzi jauniešu nodarbinātības jautājumu risināšanā un pavadīs Baltkrievijas Izglītības ministrijas atbildīgo par jaunatnes lietām amatpersonu delegāciju. Foruma dalībniekiem būs iespēja plašāk uzzināt par LJP un tās dalīborganizāciju darbību. Savukārt, LJP brīvprātīgie nodrošinās dalībnieku reģistrēšanu, delegāciju ekskursiju vadīšanu, piedalīsies pasākuma publicitātes veicināšanā un veiks dažādus pasākuma norises organizatoriskos darbus, sniedzot atbalstu foruma organizētājiem. 10628359_821677651196570_7437900267467365293_n

Forumā piedalīsies ap 200 dalībnieku no Eiropas Savienības un Austrumu Partnerības valstīm, un tā galvenais mērķis ir jauniešu nodarbinātības veicināšana, attīstot starpsektoru sadarbību vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī. Sadarbība ar Austrumu Partnerības valstīm ir viena no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē prioritātēm.

Forumu organizē Izglītības un zinātnes ministrija un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Eiropas Komisiju, Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Latvijas Republikas Labklājības ministriju, Eiropas Jaunatnes forumu un citām Eiropas valstu organizācijām un institūcijām.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli