LJP jaunais gads iesācies ar jaunu vizuālo identitāti!

Sadaļa
LJP jaunais gads iesācies ar jaunu vizuālo identitāti!

2021. gada nogalē Latvijas Jaunatnes padome uzsāka sadarbību ar zīmolu izstrādātājiem, kuri radījuši arī jau zināmo #TapisArJauniešuEnerģiju identitāti. Sadarbības mērķis - uzbalot LJP vizuālo identitāti, modernizēt to, saglabājot tajā latviskumu, ko iepriekšējā identitātē simbolizēja Latvijas kontūra.

Vairāku mēnešu komunikācijas un prātošanas darbs nu ir rezultējies ar LJP jauno vizuālo identitāti. Vizuālās identitātes un logotipa modernizācija ir Latvijas Jaunatnes padomes ilgtermiņa attīstības neatņemama sastāvdaļa. Jaunais logo atspoguļo latvisko identitāti, kā arī saglabā mūsdienīgu svaigumu. Vizuālo elementu atjaunināšanas procesā tika izstrādāti jauni fonti un dinamiskas krāsas, kuras sasaucas ar jau esošo #TapisArJauniešuEnerģiju vizuālo identitāti!

Sākot ar Janvāri, uzsākta LJP jaunās identitātes ieviešana dzīvē. Tuvākajā laikā gaidāma LJP identitātes ieviešana mūsu sociālajos tīklos, sadarbības partneru informācijas kanālos kā arī mūsu mājaslapā, kura arī pavisam drīz mainīs savu izskatu. Izveidots ne tikai jauns logo latviešu valodā, bet arī atsevišķs logo starptautiskai izmantošanai, kas lieliski atspoguļo mūsu piederību Latvijai. Līdz ar jaunajiem logo izveidota jauna krāsu palete, sociālo tīklu vizuālā sistēma, fonti un zīmola ideja. 

LJP jaunās zīmola idejas vēstījums ir mūsu būtības paskaidrojums - LJP ir Latvijas jauniešu enerģijas tīkls, kas šobrīd sevī iekļauj 38 organizācijas no visas Latvijas un veicina jauniešiem ērtas un pilsoniski atbildīgas vides veidošanu Latvijā.

Latvijas Jaunatnes padomes vizuālā identitāte izstrādāta projekta “LJP 5.0” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. 

 

Ārējās vietnes
Atbalstītāji
Tagi

Aktuāli