LJP diskusija par Strukturēto dialogu un jauniešu politisko līdzdalību Latvijā

6.oktobrī, plkst.14:00 Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Starptautiskās programmas direktors Vilis Brūveris piedalīsies NVO TV interaktīvajā diskusijā un informēs par LJP pētījuma „Jauniešu politiskā līdzdalība Latvijā” rezultātiem par jauniešu līdzdalības veidiem, jauniešu viedokļu līderiem, jauniešu uzticēšanos institūcijām un sociālajām grupām. diskusija

Tāpat diskusijā ikviens interesents varēs iegūt plašāku informāciju par Strukturētā dialoga IV cikla noslēguma konferenci, kas norisināsies Rīgā no 29. līdz 31.oktobrim. Konferencē būs iespēja iepazīties ar Strukturētā dialoga IV cikla ieviešanu Latvijā, citu valstu pieredzi un pētījuma par jauniešu politisko līdzdalību Latvijā rezultātiem, kā arī aktuālākajiem pasākumiem Latvijā 2015-2016.gadā jaunatnes politikas jomā.

Diskusiju organizē LJP dalīborganizācija "Baltijas Reģionālais fonds". Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv.

Strukturētais dialogs ir process, kas jauniešiem, politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī.

Papildu informācija: Vilis Brūveris, Latvijas Jaunatnes padomes Starptautiskās programmas direktors, 26132223, dialogs@ljp.lv

visi_logo


Dalies:

Aktuāli