LJP dalīborganizāciju pārstāvji apstiprināti LR simtgades jauniešu rīcības komitejas sastāvā

Šodien, 3.februārī noslēdzās Latvijas Kultūras akadēmijas un Kultūras ministrijas organizētais konkurss par pretendentu atlasi darbam Latvijas Republikas simtgades jauniešu rīcības komitejā. Latvijas Jaunatnes padome sirsnīgi sveic dalīborganizāciju pārstāvjus ar apstiprināšanu LR simtgades jauniešu rīcības komitejā! km

Konkurss notika divās kārtās, kurās no 85 pretendentiem žūrijas komisija otrajai kārtai izvirzīja 30 pretendentus, aicinot tos uz tikšanos klātienē 29. un 30. janvārī. Konkursa organizatori atklāj, ka konkurence starp šiem 30 pretendentiem bija ļoti sīva, katrs no pretendentiem gan pieteikumā, gan intervijā pārliecinoši apliecināja motivāciju darbam komitejā, ko pamatoja ar savu pieredzi, sabiedriskajām aktivitātēm un idejām par Latvijas valsts simtgades svētku plānošanu un organizēšanu.

Jauniešu rīcības komitejas darbam plānots piesaistīt arī pārstāvjus no Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Republikas simtgades svētku radošās padomes un Latvijas Kultūras akadēmijas. Tāpat iecerēta dažāda veida sadarbība ar pārējiem konkursa pretendentiem, piemēram, veidojot vēstnieku tīklu visā Latvijā. Jauniešu rīcības komitejas sastāvs darba gaitā varētu tikt paplašināts, pieaicinot ekspertus un citus aktīvus jauniešus, kuru pieredze, prasmes un zināšanas varētu būt nepieciešamas komitejas darbā.

Latvijas Jaunatnes padome izsaka pateicību visiem žūrijas komisijas locekļiem par darbu pretendentu atlasē un ir gandarīta par panākto vienošanos turpmākai sadarbībai ar Latvijas Kultūras akadēmiju un Latvijas Republikas simtgades svētku radošo padomi.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli