LJP brīvprātīgie jaunieši gatavojas Austrumu Partnerības Jaunatnes forumam

Šī gada 15.decembrī, Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) brīvprātīgie jaunieši tikās ar  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatori Vladislavu Šķēli un vienu no  Austrumu partnerības foruma organizatorēm Nataļju Gudakovsku, lai pārrunātu LJP  brīvprātīgo dalību un aktivitātes Austrumu Partnerības Jaunatnes forumā. Tikšanās laikā tika pārrunātas foruma plānotās aktivitātes, brīvprātīgo pienākumi un dažādi tehniskie jautājumi. LJP brīvprātīgie jaunieši palīdzēs foruma dalībnieku sagaidīšanas un uzņemšanas procesā, foruma programmas aktivitāšu īstenošanā. Brīvprātīgie foruma dalībniekiem piedāvās iepazīt Rīgas pilsētu atraktīvā veidā un piedalīsies foruma publicitātes aktivitātēs. EaP

Austrumu Partnerības Jaunatnes forums notiks Rīgā, 2015.gada 9.-12.februārī un tajā piedalīsies vairāk nekā 230 dalībnieki no Eiropas Savienības un Austrumu partnerības valstīm Foruma galvenais mērķis ir jauniešu nodarbinātības veicināšana, attīstot starpsektoru sadarbību vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī. Forumā brīvprātīgo darbu veiks 12 LJP brīvprātīgi.

Forumu koordinē Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Eiropas Komisiju, Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Latvijas Republikas Labklājības ministriju, Eiropas Jaunatnes forumu un citām organizācijām un institūcijām.

Sadarbība ar Austrumu Partnerības valstīm ir viena no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē prioritātēm. Tā ietver Armēnijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Gruzijas, Moldovas, Ukrainas un Eiropas Savienības strukturētu dialogu, kura mērķis ir veicināt partnervalstu politisko tuvināšanos un ekonomisko integrāciju Eiropas Savienībā.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli