LJP atbalsta jauniešus Mežaparka vasaras sezonas atklāšanas pasākumā

4.maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00 kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums „Neparastais Mežaparks”, kurā ģimenes ar bērniem, jaunieši un ikviens interesents varēs piedalīties dažādās aktivitātēs un baudīt mūzikas un dejas priekšnesumus. „Mežaparka” Zaļajā teātrī pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot deju grupas „The Others” laikmetīgās mākslas šovu „Par atmiņām...”, kurā dejas elementus papildinās Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Mediju grupas veidotais atmiņu fotostāsts. plakats

Laikmetīgās mākslas šova veidotāji un īstenotāji ir jaunieši, kas radošā veidā vēlas citiem pastāstīt mīlestības atmiņu stāstu, kurā dejotāji pārtop par gleznām, skulptūrām un dažādiem citiem objektiem. Deju grupas „The Others” dibinātājs, horeogrāfs un šova idejas autors Edgars Kozuliņš atklāj, ka „tas ir stāsts par attiecībām un mīlestību, kuru caurvij divu cilvēku emocijas. Ar mākslas šova elementu palīdzību mēs vēlamies dalīties ar citiem mīlestības piedzīvojumā, atspoguļojot jauniešu izjūtas, domu lidojienu un tā izpildījumu. Atnāc un izjūti, redzi un dzirdi!”

Priekšnesums sastāvēs no dažādu stilu dejām, dzīvā muzikālā pavadījuma – dziesmām un muzikālo instrumentu saspēles, kas atspoguļos kāda pāra kopā būšanas atmiņas. Šovs tiks rādīts trīs reizes - plkst.13.00, plkst.14.00 un plkst.16.00. LJP Mediju grupa pasākumā nodrošinās fotografēšanu un filmēšanu.

Ieeja pasākumā ir bezmaksas. Pasākuma aktivitāšu plāns un programma ir pieejama šeit.

Pasākuma galvenais organizators ir SIA „Rīgas meži”. Pasākumu atbalsta LJP un LJP dalīborganizācijas - nodibinājums "Baltijas Reģionālais fonds", organizācija "Creative Minds for Culture", radošā apvienība jauniešiem "Trepes", jauniešu studija "BaMbuss" un Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris". Papildus informācija ir pieejama pasākuma organizatoru SIA „Rīgas meži” mājas lapā vai laikmetīgās mākslas šova Facebook lapā.

Pasākuma fotoreportāža. Autore: Krista Lubiņa

visi_logo


Dalies:

Aktuāli