LJP atbalsta jauniešu laikmetīgās mākslas šova iniciatīvu

15.jūlijā no plkst. 18.00 līdz 20.00 Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nodaļā "Dauderi" ikvienam interesentam būs iespēja vērot jauniešu deju grupas "The Others" laikmetīgās mākslas šovu „Par atmiņām…”, par_atminamkurā dejas elementus papildinās Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Mediju grupas veidotais atmiņu fotostāsts. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Laikmetīgās mākslas šova veidotāji un īstenotāji ir jaunieši, kas radošā veidā ataino mīlestības atmiņu stāstu, kurā dejotāji pārtop par gleznām, skulptūrām un dažādiem citiem objektiem. Šovā „Par atmiņām…” būs skatāmas dažādu stilu dejas, vokāli un instrumentāli skaņdarbi. Ar dzīvo gleznu un skulptūru attēlojumu palīdzību jaunieši izstāstīs vairākus stāstus.

Šova „Par atmiņām…” organizēšana, režisēšana un īstenošana ir jauniešu iniciatīva un ilgstoša darba rezultāts. Video ieskats šovam "Par Atmiņām...".

LJP Mediju grupa pasākumā nodrošinās fotografēšanu un filmēšanu. Pasākumu atbalsta LJP un LJP dalīborganizācijas – jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture”, radošā apvienība jauniešiem “Trepes” un Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”, OTV. Plašāka informācija par deju grupas "The Others" aktualitātēm ir pieejama Facebook lapā.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli