LJP atbalsta iniciatīvu "Ievirzi Latviju!"

Iniciatīva “Ievirzi Latviju” aizsākās 2013.gadā, kad valsts institūcijas un nevalstiskās organizācijas uzsāka kopīgu darbu, lai izglītotu, iedvesmotu un iesaistītu ikvienu, kurš ikdienā strādā ar jauniešiem vai lemj par jautājumiem, kas skar jauniešusievirzi
Iniciatīvas “Ievirzi Latviju” ietvaros ik gadu tiek organizētas konferences, tikšanās un konsultācijas visā Latvijā par jaunatnes jomā svarīgiem jautājumiem. Tā ir iespēja darbā ar jaunatni iesaistītām personām un lēmumu pieņēmējiem tikties kopīgos pasākumos – dalīties pieredzē, uzzināt aktuālāko informāciju, iedvesmot vienam otru.
Iniciatīvu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” un citas valsts un pašvaldību institūcijas, un nevalstiskās organizācijas.
Sekot līdzi aktualitātēm darba ar jaunatni jomā var Twitterī @Ievirzi. Ja vēlies uzzināt vairāk vai Tev ir idejas, ko īstenot iniciatīvas "Ievirzi Latviju!" ietvaros, sazinies ar iniciatīvas koordinatoru - biedrību "Jaunatnes līderu koalīcija", e-pasts: proj[at]inbox.lv (LJP biedrorganizācija) vai raksti mums uz e-pastu: ljp[at]ljp.lv.

izm2  logo jspa logo_ljpsif
 


Dalies:

Aktuāli