LJP aicina uz Eiropas jaunatnes konferences rekomendāciju apspriešanu reģionos

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Strukturētā dialoga Nacionālo darba grupu un reģionālajiem koordinatoriem aicina reģiona pašvaldību lēmumu pieņēmējus un jauniešus piedalīties Eiropas jaunatnes konferences rekomendāciju apspriešanā reģionos. Katrā no reģioniem tiks organizēta noslēguma diskusija, kurā jaunieši, lēmumu pieņēmēji, jaunatnes jomas eksperti un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji apspriedīs Eiropas jauniešu politiskās līdzdalības rekomendāciju ieviešanas iespējas Latvijā. sd
Diskusiju norise reģionos:

  • 08.06. no 16:00 līdz 18:00 - Burtnieku MJIC, Jaunatnes iela 15, Burtnieki, Vidzemes plānošanas reģions. Diskusijas vadītājs: Pēteris Kaļva, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība.
  • 09.06. no 15:00 līdz 17:00 - Jelgava, Zemgales plānošanas reģions. Diskusijas vadītājs: Emīls Anškens, Latvijas Jaunatnes padome.
  • 10.06. no 11:00 līdz 13:00 - Preiļi, Latgales plānošanas reģions. Diskusijas vadītāja: Alma Brinkmane, Latvijas Jaunatnes padome.
  • 10.06. no 15:00 līdz 17:00 - ES mājā,  Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, Rīgas plānošanas reģions. Diskusijas vadītājas: Marika Arkliņa un Sanda Brūna, Izglītības un zinātnes ministrija. Pieteikšanās līdz 9.jūnijam aizpildot pieteikumu šeit. Papildus informācija: ginta.salmina[at]gmail.com, 29256888.
  • 12.06. no 10:00 līdz 12:00 - Aizpute, Kurzemes plānošanas reģions. Diskusijas vadītājs: Vilis Brūveris, Latvijas Jaunatnes padome.

Vienlaikus ar reģionālajām noslēguma diskusijām, līdz 15.jūlijam visu līmeņu lēmumu pieņēmēji no Saeimas, ministrijām, valsts aģentūrām, plānošanas reģioniem un pašvaldībām tiek aicināti izteikt savu vērtējumu par jauniešu politiskās līdzdalības rekomendāciju ieviešanas iespējām Latvijā, aizpildot anketu tiešsaistē: http://ej.uz/SDrekomendacijas

ES rekomendācijas jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai: Joint-recommendation_26.03.2015.

Papildus informācija par rekomendācijām, Strukturēto dialogu, tā aktivitātēm Latvijā ir pieejama www.ljp.lv vai sazinoties ar Vili Brūveri, Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvi Strukturētā dialoga Eiropas vadības komisijā – dialogs[at]ljp.lv

Diskusijas tiek organizētas Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Vairāk par Strukturēto dialogu atradīsiet LJP mājas lapas sadaļā Strukturētais dialogs.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli