LJP aicina Saeimas deputātus un pašvaldību vadītājus diskutēt par Jaunatnes politiku

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju aicina pašvaldību vadītājus, jaunievēlētos Saeimas deputātus un jaunatnes nozares ekspertus piedalīties LJP Rudens politikas diskusijā „Jaunatnes politika – prioritārās jomas Latvijā”.

Diskusija notiks 12.novembrī, plkst. 10:00-13:00, Izglītības un zinātnes ministrijā, Rīgā, Vaļņu ielā 2. Lai lēmumu pieņēmēju vidū aktualizētu jautājumus par jaunatnes politiku, ikvienam pašvaldības vadītājam un jaunievēlētajam Saeimas deputātam ir nosūtīts individuāls ielūgums.diskusija

Rudens politikas diskusijā 2014 būs iespēja uzzināt par aktualitātēm jaunatnes politikas jomā Latvijā. Par Jaunatnes politikas pamatnostādnēm 2015-2020, Jaunatnes likuma grozījumiem un Eiropas Savienības programmas Jauniešu Garantijas projektu konkursu pašvaldībām informēs Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta pārstāvji.

Par Strukturētā Dialoga īstenošanas procesu un iespējām iesaistīties reģionālā un nacionālā līmenī, par jaunatnes darba standartu, Jaunatnes Informācijas sistēmu un Jaunatnes fondu, kā vienotu pieeju darbam ar jaunatni, plašāk informēs LJP pārstāvji, turpinot jau šajā nedēļā Jūrmalā notiekošajā starptautiskajā jaunatnes darba konferencē aizsāktās diskusijas.

Rudens politikas diskusijas 2014 programma.

Rudens un Pavasara politikas diskusija ir LJP 2013.gadā aizsākta iniciatīva, kurā tiekas lēmumu pieņēmēji, nozares eksperti un pētnieki, lai runātu par aktuālāko jaunatnes politikas jomā dažādu iniciatīvu sekmīgai īstenošanai.

Lai arī vietu skaits pasākumā ir ierobežots, ikviens interesents ir aicināts pieteikties līdz 9.novembrim, rakstot uz linda.kalnina[at]ljp.lv. Papildus informācijai par pasākuma norisi sekojiet līdzi LJP mājas lapā.

Aicinām lēmumu pieņēmējus būt atsaucīgiem un piedalīties pasākumā, ar to pierādot, ka jaunatne ir investīciju vērta jau šodien, jo tikai tā mēs panāksim, ka Latvijai ir nākotne.

LJP Rudens politikas diskusija 2014 tiek rīkota projekta “Latvijas Jaunatnes padomes darbības stiprināšana „LJP 2.0”” ietvaros. Projekts tiek finansēts Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas “NVO  fonds” apakšprogrammas “NVO darbības atbalsta programma” ietvaros.

SIF_EEZ_logo


Dalies:

Aktuāli