LJP aicina biedrorganizācijas uz pirmo sarunu festivālu LAMPA

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina biedrorganizāciju pārstāvjus, sadarbības partnerus, draugus un ikvienu interesentu piedalīties pirmajā sarunu festivālā LAMPA, kas norisināsies 3. un 4.jūlijā, Cēsu pils parkā. Festivāla mērķis ir iesaistīt Latvijas cilvēkus sabiedriskajos un politiskajos procesos, rosināt vēlmi uzzināt un izzināt vairāk. 4.jūlijā, no plkst.16:15 līdz 18:00, teltī "Laterna" LJP vadīs domapmaiņu lampa"Jauniešu brīvprātīgais darbs: iespējas jauniešiem, sabiedrībai, valstij", kurā par brīvprātīgo darbu, brīvprātīgā darba likumu, izaicinājumiem un iespējām dalīsies LJP pārstāvji un brīvprātīgo darbā pieredzējušie jaunieši. Aicinām LJP biedrorganizācijas piedalīties domapmaiņā arī ar saviem pieredzes stāstiem. Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu linda.kalnina[at]ljp.lv.

Domapmaiņā kopīgi radīsim atbildes par būtiskākajām atšķirībām starp brīvprātīgo un algotu darbu, kā Brīvprātīgā darba likums veicina vai ierobežo brīvprātīgā darba veikšanu, kā kļūt par brīvprātīgo un, kā organizēt brīvprātīgo darbu, kādas iespējas jauniešiem, sabiedrībai un valstij sniedz brīvprātīgais darbs?

Ar diskusiju vecākiem "Vai un kā runāt ar bērniem par seksualitāti" festivālā piedalīsies Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācija "Papardes zieds" un bērnu un jauniešu organizācija "Jaunie Vanagi", kas sagatavojuši aktivitātes mazākajiem festivāla apmeklētājiem.

Festivālu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS kopā ar vairāk nekā 40  sadarbības partneriem, kuri pasākuma apmeklētājiem sagatavojuši 50 dažādas aktivitātes, diskusijas, dzīves stāstus, spēles, mūziku, teātri un darbnīcas. Ieeja festivālā ir bez maksas.

Festivāla programma.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli