Latvijas Mazpulku ikgadējā vasaras nometne šoreiz Ļaudonā!

Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizācijas "Latvijas Mazpulki" ikgadējā nometnē apvienoti 3 pāsākumi, kuri paredzēti kā mazpulku aktīvistiem, tā arī jebkuram interesentam.

Latvijas Mazpulku brīvprātīgo apmācībās “Visu daru es ar prieku!” no 20.-22.jūlijam pulcēsies aptuveni 30 jaunieši – topoši līderi, lai apgūtu un papildinātu savas zināšanas grupu vadīšanā, komunikācijā, brīvprātīgā darba izpratnes veidošanā un popularizēšanā, atbildīgas attieksmes un motivācijas attīstīšanā, pamatotu lēmumu pieņemšanā.
Īpaša uzmanība tiks vērsta uz jauniešu līderu prasmju attīstīšanu - caur neformālās izglītības metodēm jauniešiem būs iespēja apzināties savus iekšējos un ārējos resursus, lai viņi varētu kļūt par veiksmīgiem līderiem nākotnes sabiedrībā, kā arī vairāk izprastu brīvprātīgo darbu. Projekta laikā arī jauniešiem - līderiem būs iespēja pārbaudīt savas prasmes vadīt nodarbības citiem jauniešiem.
 

Tāpat no šī gada 23. līdz 27.jūlijam Ļaudonā uz ikgadējo vasaras nometni “Visu daru es ar prieku!” pulcēsies mazpulcēni, mazpulku vadītāji, brīvprātīgie un eksperti – kopskaitā vairāk kā 300 cilvēki. Mūsdienās, šajā tehnoloģiju laikmetā, ir ļoti svarīgi bērniem un jauniešiem gūt papildus zināšanas par dabu ārpus skolas aktivitātēs. Par mežiem ir jāzina ne tikai teorētiskās zināšanas, bet gan jāiegūst pieredze, tās pielietojot praksē. Mežu ir jāsajūt, jāsasmaržo un jāsadzird. Daba runā, taču vai mēs spējam klausīties? Tieši tam arī veltīta šī gada nometne, kurā varēsim pārbaudīt savas spējas. Tās tēma - meži un vide; to kopšana, saudzēšana, attīstīšana un izzināšana.
Nometnes laikā mazpulcēni dosies ekskursijās, piedalīsies radošajās darbnīcās, piedalīsies talantu šovā, izzinās Latvijas mežus un dabu Madonas novadā, Ļaudonā. Kopumā visas nometnē iekļautās aktivitātes būs atraktīvi pasniegtas informatīvas mācības par attiecīgo tēmu.

Nometnes ietvaros notiks arī jaunā Latvijas Mazpulku projekta “Vide Prožektoru Gaismās” prezentācija, kas tiks pasniegta šova veidā. Projekta veidotāju mērķis ir  humora pilnas izrādes palīdzību aktualizēt sabiedrībā vides jautājumus, sniegt zināšanas, īpaši akcentējot praktisko jomu – videi, katra cilvēka veselībai un “maciņam draudzīgu” paradumu veidošanu. Ceturtdien, 26. jūlijā, plkst. 20:00, Ļaudonas estrādē aicināts ir ikviens interesents!

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli