Latvijas Jaunatnes padome aicina iesaistīties Jauniešu dienas pasākumos

Jaunatnes_dienaŠī gada 12.augustā plkst. 11:00, atzīmējot Starptautisko Jauniešu dienu, Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotajā konferencē “Jaunietis Latvijā 2015-2020”, lai paneļdiskusijā “Jaunieši Latvijā – ko mēs varam darīt?” kopā ar IZM, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, Latvijas Pašvaldību savienības un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem diskutētu par Jaunatnes politikas pamatnostādņu projektā definētajām būtiskākajām tēmām.

Konferenci atklās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas biedre Vineta Poriņa. Tajā piedalīsies jaunieši, pašvaldību pārstāvji un jaunatnes darbā iesaistītie cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām. Konference būs skatāma arī tiešsaistē Saeimas mājas lapā www.saeima.lv.

Starptautiskajai jauniešu dienai veltītie pasākumi norisināsies visa augusta mēneša garumā, tāpēc, lai informētu pēc iespējas plašāku interesentu skaitu 12.augustā plkst. 12:00, NVO TV notiks interaktīvā diskusija par LJP, tās dalīborganizāciju, kā arī pašvaldību un citu NVO organizētajām aktivitātem.

Pārraidē vairāk varēs uzzināt par LJP līdzdalību konferencē “Jaunietis 2015-2020”, LJP rīkoto Vasaras akadēmiju un Jauniešu mēneša pasākumiem septembrī, kurus organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām un jauniešu apvienībām.

Diskusiju organizē NVO TV un tajā piedalīsies LJP Interešu aizstāvības programmas direktore Solvita Jirgensone un jaunietis no Bauskas BJC un biedrības " Apvienība JUMS". Pārraide būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tās laikā visiem interesentiem būs iespēja uzdot savus jautājumus par dažādiem jauniešiem veltītiem pasākumiem.

Projektu atbalsta:
visi_logo


Dalies:

Aktuāli