JSPA žurnāls “Jaunatne vasara 2015"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) ir sagatavojusi žurnāla “Jaunatne” vasaras numuru, kurā apkopota informācija par  dažādu projektu dalībnieku pieredzi, noderīga informācija jaunatnes jomā un neformālajā izglītībā. Jaunatne

Līdztekus citiem informatīvajiem rakstiem, žurnālā iekļauts plašs apskats par Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) īstenotā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” aktivitātēm un jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanu Latvijā. Tāpat žurnālā iekļauts atskats uz Eiropas Jaunatnes nedēļas noslēguma pasākumu un jauniešu Ideju Laboratoriju, LJP biedrorganizācijas "Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai" raksts par brīvprātīgā darba pieredzi un LJP informatīvais raksts par radošu komunikāciju NVO darbā.

JSPA žurnāls “Jaunatne” Nr.45.

Informācija sagatavota projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros. Projektu īsteno “Latvijas Jaunatnes padome” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Latvijas Jaunatnes padome”.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli