Jauniešu un sociālo uzņēmēju Speed Dating par brīvprātīgo darbu

Aicinām jauniešus vecumā no 16 gadiem uz SPEED DATING /ātro randiņu/ pasākumu ar sociālajiem uzņēmējiem, lai uzzinātu par brīvprātīgā darba iespējām šajos uzņēmumos, 9. martā no 17.00 SEB Inovāciju centrā, Rīgā.

Brīvprātīgais darbs šādos uzņēmumos var izvērsties ne vien par interesantu piedzīvojumu, bet arī sagādāt patiesu jēgas un gandarījuma sajūtu. Tev ir iespēja padarīt pasauli labāku! Tāpat iespējams, ka brīvprātīgais darbs sociālā uzņēmumā var būt arī Tavas mācību iestādes prakses vai nākotnes darba vieta.

Šajā vakarā būs iespēja iepazīties ar 15 sociālo uzņēmumu darbību un piedāvātajām brīvprātīgā darba iespējām: Svaigi.lv, Autoskola Mobilizing, Dabas Zirgi, Viesmīlības Projekti, Learn IT, Biznesa Vēstniecība, Barboleta attīstošā metode, Dzīvnieku Policija, Vigobot, Reach for Change Latvia, Latvijā Radīts - Latvijā Ražots - Created in Latvia, Dzīvnieku patversme "Ulubele", Dzīvības Poga, Saint Luke Group, Visas Iespējas.

Kopumā sociālie uzņēmumi meklē palīgus visdažādākajiem pienākumiem – sākot no pasākumu organizēšanas, komunikācijas sociālajos tīklos, mājas lapu veidošanas, klientu intervēšanas, rakstu rakstīšanas, tūrisma maršrutu veidošanas cilvēkiem ratiņkrēslā un beidzot ar fiziskā darba palīdzību zirgu staļļos, suņu patversmē un pazudušu mājdzīvnieku meklēšanā. Bet pats vērtīgākais - visi uzņēmumi ir atvērti pilnīgi jaunām ierosmēm un pārmaiņām. Tā ir lieliska iespēja Tev realizēt savas idejas, pasākumus un projektus, par ko jau sen esi domājis, bet neesi tai vēl atradis īsto platformu!

Vairāk par pasākumu lasi šeit: https://sua.lv/jauniesi/

Pasākumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar sociālo uzņēmumu Visas Iespējas, British Council Latvia un SEB Latvia.

Dalība pasākumā bez maksas. Ierobežoto vietu dēļ lūdzam līdz 5. martam aizpildīt elektronisku pieteikuma anketu: https://ej.uz/speeddating903


Dalies:

Aktuāli