Jauniešu organizācijas saņem balvu "Darbs ar jaunatni 2014"

Šodien, 8.decembrī plkst. 12.00 centrā “Koka Rīga” notika konkursa “Darbs ar jaunatni 2014” noslēguma pasākums, kurā atzinību saņēma jaunatnes organizācijas, aktīvākās pašvaldības un darbā ar jaunatni iesaistītās personas par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā Latvijābalva

Apbalvošanas ceremonijā tika sveikti deviņi uzvarētāji trīs konkursa kategorijās. Kategorijā „Jaunatnes organizācijas un biedrības, kas veic darbu ar jaunatni”, nominācijā „Darbīgākā jaunatnes organizācija sociālās atstumtības mazināšanai un līdzdalības veicināšanai jauniešu vidū” balvu saņēma biedrība „No idejas līdz attīstībai”, kura darbojas vietējā un starptautiskā līmenī, rīkojot dažādus pasākumus Pāvilostas jauniešiem. Pateicības rakstus par ieguldījumu saņēma 10 biedrības, tajā skaitā LJP dalīborganizācijas - Baltijas Reģionālais fonds un Latvijas Jauno zemnieku klubs. Nominācijā "Pieredzes bagātākā jaunatnes organizācija" balvu saņēma Zemgales NVO centrs. Par uzvarētāju nominācijā "Straujākais lēciens jaunai jaunatnes organizācijai (viens darba gads)" tika atzīta Rēzeknes jauniešu biedrība „Jaunatnes čemodāns”.

„Jauniešu nevalstisko organizāciju godināšana, ļauj efektīvi dalīties ar labajiem piemēriem darbā ar jauniešiem. Ir ļoti svarīgi izcelt radošo, neparasto un tajā pat laikā efektīvo darbu ar jauniešiem, jo labie piemēri motivē labāk strādāt arī pārējās organizācijas. Man ir liels prieks, ka arī Izglītības un zinātnes ministrija vēlas novērtēt šo labo darbu”, pēc balvu pasniegšanas organizācijām, uzsvēra Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) viceprezidents Emīls Anškens.

Kategorijā „Pašvaldības” tika saņemti 16 pieteikumi, no kuriem, kā tradīcijām bagātākā pilsēta balvu saņēma Daugavpils. Nominācijā „Straujākais lēciens” balva tika piešķirta Raunas novadam un par jaunietim draudzīgāko tika atzīts Cēsu novads.

Kategorijā „Pašvaldības darbā ar jaunatni iesaistītā persona” no 22 pretendentiem par aktīvāko jaunatnes darbinieku tika atzīta Jelgavas novada jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Kode. Nominācijā „Pieredzes bagātākais” balvu saņēma Saldus novada Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Rudīte Muraševa. Nominācijā „Uzlecošais jaunatnes darbinieks” balva tika piešķirta Ķekavas novada jaunatnes iniciatīvu centra direktorei Lindai Vaškevicai – Veitai.

Specbalvu par darbu brīvprātīgo jauniešu koordinēšanā no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras saņēma Alma Brinkmane – Jūrmalas pilsētas jaunatnes lietu speciāliste, LJP valdes locekle.

Konkurss „Darbs ar jaunatni” tiek rīkots reizi divos gados, un to organizē Izglītības un zinātnes ministrija.

Latvijas Jaunatnes padome sirsnīgi sveic balvu ieguvējus no visas Latvijas par sniegto ieguldījumu darbā ar jaunatni!

visi_logo


Dalies:

Aktuāli