Jauniešu NVO sporta svētki "Saliedēsim paaudzes 2015"

Latvijas Jaunatnes padomes biedrorganizācija Bērnu un jauniešu centrs "Dari Vari" aicina jauniešu nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjus un citus interesentus uz sporta svētkiem "Saliedēsim paaudzes 2015", kas notiks 8.-9.augustā, Līvānos, Lāčplēša ielā 28 (Jauniešu interešu centrs "Kvartāls"). Pasākuma mērķis ir veicināt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, veselīgu dzīvesveidu, veidot draudzības saites veidošana un iepazīties, radīt sportisko un sacensību garu, pārbaudīt savus spēkus komandā un individuāli. sports

Dalībnieku reģistrācija: 8.augustā, no plkst. 10:00.
Sporta svētku atklāšana plkst.10:45
Sacensību sākums plkst.11:00

  • Dalībniekiem vecuma ierobežojuma nav, būsim priecīgi redzēt ģimenes, kā arī apvienotās komandas. Komandā jābūt vismaz 5 dalībniekiem, ievērojot dzimumu līdzsvaru. Maksimālais komandas lielums - 8 dalībnieki, kurā iekļautas vismaz 3 sieviešu dzimuma pārstāves. Organizatori komandas aicina iepriekš padomāt par komandas atšķirības zīmēm un devīzi.
    Afišā norādītajos sporta veidos būs arī individuālas sacensības.
  • Uzvarētāju apbalvošana notiks pēc visu rezultātu apkopošanas. Balvas saņems trīs labākās komandas un trīs labākie individuālie sportisti.
  • Jauniešu centra "Kvartāls" telpās vakarā notiks diskotēka sporta spēļu dalībniekiem (bezmaksas).
  • Dalībniekiem no citiem novadiem būs nodrošinātas nakšņošanas iespējas. Līdzi jāņem guļammaiss, dvielis, higiēnas piederumi. Naktsmītnē ir pieejamas dušas.
  • Vakarā un nākamās dienas rītā sacensību dalībnieki tiks cienāti ar zupu.

Uz tikšanos sporta svētkos Līvānos!

Plašāka informācija pieejama šeit vai sazinoties ar pasākuma organizatoru Edgaru Muktupāvelu, pa tālruni 27566777.

 visi_logo


Dalies:

Aktuāli