Jauniešu NVO festivāls "Jaunieši iesaistās" 2015

NVO logo24.martā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā no plkst. 12:00 līdz 21:00 Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar vairāk nekā 30 jauniešu nevalstiskajām organizācijām (NVO) aicināja jauniešus uz lielāko Latvijas jauniešu NVO festivālu „Jaunieši iesaistās”. Jauniešu NVO festivāls tika organizēts ar mērķi veicināt savstarpējo pieredzes apmaiņu un sadarbību starp jauniešu organizācijām un organizācijām, kas strādā ar jauniešiem no visas Latvijas.

Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja iesaistīties vairāk kā 50 dažādās jauniešu organizāciju sagatavotajās aktivitātēs. Programmas „Es zinu!” daļā jaunieši  pārbaudīja un pilnveidoja savas zināšanas, guva jaunu pieredzi un prasmes mobilitātes, jauniešu līdzdalības, debašu, karjeras attīstības un aktīvā tūrisma meistarklasēs.„Es varu!” daļā bij iespēja līdzdarboties praktiskajās un radošajās aproču, nozīmīšu, gleznošanas, suvenīru, pastkartīšu, kolāžu veidošanas darbnīcās un dažādās erudīcijas spēlēs. Ar jauniešiem interesantiem deju un muzikālajiem priekšnesumiem, „Es daru!” daļā uzstājāss mūziķi un deju grupas – Agnese Rakovska un Pareizās elpošanas studijas audzēkņi, Andris Kivičs, Anna Dubovika, Edijs Fuksis, grupa „Entropija”, Inga Indriksone, Linda Liepiņa, deju studija „Demo”, deju grupa „The Others”, „Juicy” un citi.

https://www.youtube.com/watch?v=jfv1qXC17NU

Festivāls tika organizēts ar Eiropas Komisijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu.jspa

LJP_logojspaerasmusEU_cofundedizm2EK


Dalies:

Aktuāli