Jauniešu mēneša pasākumi Rīgā

Jauniesu_menesis1.septembrī Vērmanes dārzā, jauniešu organizācijas kopā ar mūziķiem un grupām pasākumā „Zem viena jumta” atklās jauniešu mēnesi Rīgā. No plkst. 14:00 būs atvērta „Telšu pilsētiņa”, piedāvājot dažādas izklaides. Skolēni un jaunieši varēs apmeklēt nevalstisko organizāciju stendus, kur informēs par aktuālām iespējām brīvā laika pavadīšanai, starptautiskiem projektiem, iesaistīties un izpētīt „Prieka taku”, „Iespēju taku”, „Līdzdalības taku”, „Dzīvesstila taku”, „Drošības taku”. Eko teltī pasākuma apmeklētāji varēs iestiprināties, nobaudot ekoloģiskus produktus un uzzināt par vērtīgām dabas veltēm, kas lietojamas uzturā. Pirms koncerta plkst.19:00 ir paredzēta lielā loterija, kurā apmeklētājiem būs iespēja tikt pie noderīgām balvām mācību gada uzsākšanai. Pasākumā uzstāsies Veizāna deju studija, dziedātāji Marta Ritova, Miks Dukurs, Aminata, Kristers Hertmanis ar bungu šovu un Triānas parks noslēgumā.

6.septembrī plkst.12:00, Vērmanes dārzā notiks bērnu svētki “Nāc un piedalies”, aicinot pilsētas iedzīvotājus iepazīties ar daudzpusīgajām interešu izglītības un profesionālās ievirzes programmām (deja, mūzika, māksla, teātris, sports, tehniskā jaunrade, vides izglītība utt.), kas ļauj bērniem un jauniešiem lietderīgi un interesanti pavadīt savu ārpus skolas brīvo laiku.

7. septembrī laukumā pie TC ORIGO notiks Jauniešu mēneša pasākums „Mūsu Rīga”. Pasākuma centrālais notikums būs pilsētas orientēšanās spēle - „Mūsu Rīga”, kas sevī ietver divu veidu uzdevumus, radošus un ar komunikāciju tehnoloģijām saistītus. Vienlaicīgi ar pilsētas orientēšanās spēli plaukumā pie TC Origo būs radošā skatuve un darbosies radošās darbnīcas. Pasākumu vadīs mūziķis Andris Kivičs. Uz radošās skatuves uzstāsies mūziķi - Rihards Bērziņš, Ravita Kreicberga, Laima Grauda un citi.

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) līdzdarbosies Latvijas Platformas attīstības sadarbībai (LAPAS) koordinētajā 21.septembra pasākumā „Domā globāli, dari lokāli!”, kas ir viens no 12 Jauniešu mēneša pasākumiem.

Sīkāka informācija par Jauniešu mēneša pasākumiem ir pieejama šeit.

Aicini draugus, ņem līdzi ģimeni un dodies baudīt pirmo skolas dienu Vērmanes dārzā!

Projektu atbalsta:
visi_logo


Dalies:

Aktuāli