Jauniešu festivāls 2017

Liepājas pašvaldības sadarbībā ar Izglītības un Zinātnes ministriju aicina PAŠVALDĪBAS, jaunatnes ORGANIZĀCIJAS un organizācijas, kas strādā ar jauniešiem no visas Latvijas uz kopīgu sadraudzību un Starptautiskās Jaunatnes dienas svinībām! Festivāls notiks Starptautiskajā jaunatnes dienā 12. augustā no 14:00 Liepājā, koncertzāles “Lielais Dzintars” stāvlaukumā. 


Starptautiskās jaunatnes dienas ietvaros sastapsies trīs jauniešiem svarīgi vasaras notikumi – Vislatvijas jauniešu festivāls​, Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2018 ​paziņošana. Paralēli norsisināsies Ghetto football​turnīrs sniedzot jauniešiem iespēju iesaistīties lielākās ielu futbola kustības sacensībās.

Dienas garumā notiks dažāda veida izglītojoši un jautri konkursi, priekšnesumi un šovi – ērmriteņi, ielu vingrotāji, hip-hop dejas, BMX, holi krāsas un paplašinātās realitātes izstādes “Mans pilsētas portrets” atklāšana, putu ballīte, projektu prezentācijas, fiziski izaicinājumi, darbnīcas, jauniešu grupu uzstāšanās futbola turnīrs, iespēja satikt Liepājas Skolēnu domi un citas jauniešu apvienības un organizācijas utt. Kopīgi svinēt baudīt Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības - kopīgi satikties un smelties jaunas idejas.

Jauniešu centri un organizācijas ir aicinātas ne tikai apmeklēt, bet arī pievienoties ar savām aktivitātēm un darbnīcām un iepazīstināt jauniešus ar to, ko mēs katrs darām. Lūdzam Jūs aizpildīt anketu par iespējamo aktivitāšu saturu http://ej.uz/1z3s (spēles, prezentācijas, uzdevumi, sportiskas aktivitātes u.tml.)

Paredzētais formāts – katrs jauniešu centrs ierodas ar savu “stūrīti” vai telti, kurā jebkurš interesents var uzzināt par to, kādas jauniešu iespējas pie jums ir, kā arī pievienoties aktivitātē. Ja līdz festivālam Jums nav iespēja dabūt nojumīti vai telti, savā pieteikumā to norādiet. Šādas un citas idejas droši iesūtiet mums līdz 30. jūlijam.

Facebook pasākums: ​ej.uz/fest2017​ vai meklē FB: "Jauniešu Festivāls 2017"
Iedvesmai šeit aplūko kā mums gāja Latvijas Jauniešu Galvaspilsēta 2017 atklāšanā:

www.youtube.com/watch?v=1JosCHD5NTo

Tiekamies Liepājā - Latvijas Jauniešu Galvaspilsētā 2017!
Pasākums tiek rīkots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam finansējuma ietvaros sadarbībā ar Liepāju - Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2017. Konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta" tiek rīkots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam finansējuma
ietvaros.
P.S. ​Jaunieši, kas vēlas pievienoties Ghetto Futball spēlē aicināti ierasties plkst. 13:00 uz reģistrāciju
Vairāk informācijas Ghetto Futball pasākuma lapā: www.facebook.com/events/1353794648074370/

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli