Jaunie Vanagi aicina uz Mamutu medībām 2020!

Mamutu medības liek uzdot sev jautājumus: Vai mamutus drīkst medīt? Varbūt jāiemācās? Vai Latvijā vispār ir mamuti? Bet varam apgalvot vienu – šīs nebūs tādas medības kā pirmajā brīdī šķiet, Jaunie Vanagi medīs mamutus jau 18. gadu!

Šogad Mamutu medības visus medītgribētājus aicina atzīmēt kalendārā ziemas pēdējā mēneša – februāra 1. un 2. datumu. Tad nāksies jautri pavadīt nakti Latvijas valsts mežos “medījot mamutus”! Mūsu plašā sacensību telpa ir Latvijas daba un šoreiz lielais notikums visus pulcēs Mazsalacā. Tad jau redzēsim, kādus izaicinājumus mums metīs šī vieta, pagājušogad Secē mums gāja raibi, arī ziema bija varena.

Lai atsvaidzinātu atmiņā to, kas notiek Jauno Vanagu Mamutu medībās, ziņojam, ka tām ir nepieciešama 5 cilvēku komanda, kura sastāv no abu dzimumu pārstāvjiem. Trase būs līdz 30 km gara, kura nakts laikā būs jāpievar, pa ceļam piestājot kontrolpunktos un izpildot Jauno Vanagu stila uzdevumus. Februāra naktis mēdz būt bargas, bet arī trases laikā mēģinām parūpēties par siltu tēju un citādu atbalstu, ja tas nepieciešams.

Piesaki savu komandu šeit: https://ej.uz/pieteikums_MM_2020 Plašāka informācija šeit.

Image removed.

 


Dalies:

Aktuāli