Izsludināts konkurss uz četrpadsmit jauno līderu vietām

Sadaļa

Zemgales NVO centrs jau otro gadu neformālās izglītības procesa ietvaros izsludina konkursu uz četrpadsmit jauno līderu vietām, kuri vēlas apgūt būtiskas zināšanas sava pilsoniskā aktīvisma pieredzes attīstībai.

Attīstības galvenie posmi:

  1. Iespēja apmeklēt četrus #zoominārus par tēmām: līderība, inovācijas, kritiskā domāšana un sociālā inovācija.
  2. Dalība jauno līderu trīs dienu ##treniņnometnē, kur paredzēti izaugsmi veicinoši uzdevumi un iespēja piedalīties Zemgales NVO centra veidotu pasākumu īstenošanā, tādejādi apgūstot praktiskas iemaņas procesu organizēšanā.
  3. Zemgales NVO foruma līdzorganizēšana un dalība ideju un resursu savienošanas ###ideotonā, kopā ar pieredzējušiem biedrību un nodibinājumu cilvēkiem, kuri ir pieredzējuši un bagāti ar risinājumiem jaunu cilvēku idejām.

Kā notiks attīstības process?

#Piesakies – ja esi pārliecināts, ka varēsi piedalīties visos apmācību procesa posmos, piesaki savu dalību, rakstot uz e-pastu vita@zemgalei.lv un vai aizpildot anketu šeit līdz 02.06.2021.

#Piedalies – Tu saņemsi informāciju – visu lekciju un pasākumu notikumu plānu uzreiz pēc pieteikšanās un apstiprināšanas pasākumu kopumam. Dalības posmi:
1. Zoomināri – apmeklējums 100%;
2. Treniņnometne – dalība ar 100% savām idejām.

#Organizē kopā - Tev būs iespēja piedalīties Zemgales NVO forumā - ideotonā – 100% organizācija un dalība, kur satiksi un iepazīsi NVO pārstāvjus no Zemgales un Tev būs iespēja īstenot savas zināšanas praksē.

#Attīsties pats – Tev būs iespēja attīstīt savas idejas, gūstot atbalstu Zemgales NVO centrā un vai pievienoties aktīvām un zinošām organizācijām Zemgales reģionā.

Dokumenti
Ārējās vietnes

Aktuāli