Izsludināta pieteikšanās "Young Media Sharks" nometnei

Sadaļa

Jauniešiem ir iespēja pieteikties uz nometni, kas norisināsies no 20. līdz 25. oktobrim, un kuras laikā viņiem būs iespēja iepazīt dažādas mediju jomas, gūt pieredzi no labākajiem jomas ekspertiem un darboties praktiski ar dažādiem mediju rīkiem.

No nometnes vari sagaidīt, ka jomu guru un senseji dalīsies pieredzē un palīdzēs no praktiska skatpunkta iepazīt mediju pasauli – žurnālistiku, video, audio, vizuālo dizainu, sociālos medijus un u. c. saistītās jomas. Lai iegūtu arī pavisam praktiskas iemaņas, jaunieši, apvienojoties grupās, lektoru vadībā veidos radošu projektu. Katra diena būs piepildīta ar lekcijām, praktiskām darbnīcām un patstāvīgiem grupu uzdevumiem – to laikā tev būs iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kuras noderēs tavai tālakai radošajai attīstībai.

Pateicoties nometnes atbalstītājiem un partneriem, jauniešu dalība nometnē ir pilnīgi bez maksas, taču nepieciešams izpildīt radošo uzdevumu. Īpaši aicinām pieteikties jauniešus, kas nav pārliecināti vai šaubās par savām spējām. Pieredze rāda, ka tie ir vislielākie apslēptie talanti! Iedrošiniet pieteikties arī savus draugus vai paziņas, kuriem jūs redzat – ir ķēriens rakstīšanā, fotografēšanā, pasākumu organizēšanā, ideju radīšanā, filmēšanā vai pat vienkārši spriedelēšanā. 

Pieteikties nometnei un izpildīt radošo uzdevumu var līdz 2020. gada 11. oktobrim

Lasi vairāk par nometni un piesakies šeit.

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli