Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija aicina - rūpējies par sevi un savu tuvāko!

LSGCO izveidojuši 12 īsu video sēriju, kuri palīdz fokusēties uz dažādiem aspektiem rūpēs par sevi. Praktiski ieteikumi rūpēm par sevi atrodami arī brošūrā "Rūpējies par sevi un savu tuvāko".

Attīstības platforma "YOU+" aicina uz projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” atklāšanas pasākumu

Attīstības platforma "YOU+" aicina visu interesentus uz Aktīvo Iedzīvotāju fonda projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” atklāšanas pasākumu 26. janvārī, plkst. 15:00.

Active Rainbow 2022. gada aktivitātes uzsāk ar aizraujošu Jauniešu forumu

Active Rainbow 2022. gada aktivitātes uzsāk ar aizraujošu Jauniešu forumu, kas notiks solidaritātes projekta “Inspire ACTiON” ietvaros, kura mērķis ir stiprināt LGBTQIA+ kopienu Latvijā. Forums norisināsies 21. janvārī, no plkst. 18:30.

Piedzīvojuma Gars aicina jauniešus īstenot savus iniciatīvu projektus ~200 EUR apmērā

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" aicina jauniešus iesniegt savas iniciatīvas un saņemt finansējumu ~200 EUR apmērā to īstenošanai. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem veidot aktivitātes kopā ar saviem vienaudžiem, pavadot laiku kopā un apgūstot jaunas prasmes.

Dzīvā bibliotēka: Cilvēks. Kopiena. Pārmaiņas

Biedrība "Radi Vidi Pats" aicina interesentus uz vienu no gaidītākajiem šīs ziemas pasākumiem "Dzīvā bibliotēka: Cilvēks. Kopiena. Pārmaiņas". Nav iespējams iedomāties tumšos un aukstos vakarus bez kādas aizraujošas un vērtīgas grāmatas. Pārmaiņas pēc Radi Vidi Pats aicina "lasīt" grāmatas, kas būs cilvēki.

Klubs "Māja" aicina uz konferenci par mentālo veselību "Iekšējā Pasaule"

15. janvārī no plkst. 11:00 līdz 16:00 norisināsies biedrības Klubs "Māja" - Jaunatne vienotai Eiropai konference par mentālo veselību "Iekšējā Pasaule". Konferencē tiks aplūkoti dažādi ar mentālo veselību jeb, citiem vārdiem sakot, savu iekšējo pasauli, saistīti temati, kuri aktuāli ne tikai jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem, bet ikvienam interesentam.

LSGCO aicina uz ikgadējo jaunatnes politikas konferenci "ARVIEN MODRI? pienākums pret sevi"

Latvijas Skatu un gaidu centrālā organizācija 4. decembrī aicina pievienoties ikgadējai jaunatnes politikas konferenci "ARVIEN MODRI? pienākums pret sevi". Konference norisināsies klātienē Rīgā, 11. novembra krastmalā 33 (viesnīcā Wellton Riverside SPA Hotel) un tiešsaistes platformā Zoom.

Pasaules Dabas fonds sadarbībā ar Quo Tu Domā aicina jauniešus uz izglītības kursu “Aizstāvības akadēmija”

Pasaules Dabas Fonds izsludina pieteikšanos jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem neformālās izglītības kursā “Aizstāvības akadēmija”. Tas ir teorētisku un praktisku nodarbību kurss, kurā 20 jaunieši no visas Latvijas sadarbībā ar mentoriem, nozares ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām attīstīs prasmes savas nākotnes interešu aizstāvībai, līdzdarbojoties klimata un dabas krīžu mazināšanā.

Aktuāli